Трускавецька “Батьківщина” в Києві 7 вересня. (звіт)

By  | 17.09.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Трускавчани на мітингу. Київ 2010 7 вересняВ кожного з нас є свої проблеми, котрі ми вирішуємо самі, але є загальнодержавні проблеми, що також стосуються кожного з нас. Першочерговими проблемами на даний  час вважається та кабала , куди нас заганяє диктаторський режим сьогоднішньої влади. Щоб створить цьому супротив на 7 вересня 2010 року в день відкриття сесії Верховної Ради, був заклик до громадськості піднятися і не допустити чиновницького свавілля. На заклик лідера опозиційних сил Тимошенко Ю.В. відгукнулася наша політична організація «ВО «Батьківщина» на чолі з Русланом Крамаром. Нами було організовано збір людей та мікроавтобус. Та з перших хвилин почали виникати проблеми – залякували водіїв мікроавтобусів щодо позбавлення їх ліцензії перевезення, але завдяки своїй наполегливості ми все таки знайшли водія який не свій страх та ризик зголосився поїхати до м. Києва. Таким чином теперішня влада демонструє свою «демократичність» та «волевиявлення» громадян.

Зустрівшись в Києві зі своїми прибічниками ми рушили під стіни Верховної Ради, де вже був зібраний багатотисячний натовп людей, котрим непримирима сьогоднішні влада та їхні дії. Дружній настрій людей показував велику консолідацію та те що Схід і Захід насправді разом. Це нагадало мені перші Майдани Помаранчевої Революції, де гордість та патріотизм за свою державу був понад усе.

Об 11 годині дня почався мітинг. Першим взяла слово і провадила його – лідер опозиційних сил Тимошенко Ю.В. вона говорила про те, що сьогоднішня влада обіцяла, але зробила все наперекір…що стало жити краще, але для окремої групи людей…Основним закликом її було – протистояти сьогоднішній владі та її діям.

На закінчення мітингу пролунав державний Гімн України.
О 17 годині делегація Львівщини була запрошена на особистий прийом до лідера партії «ВО «Батьківшина» Тимошенко Ю.В.  Розмова відбувалася в теплій та доброзичливій атмосфері. Нам було роз’яснено наші застави та перспективи на майбутнє партії. Було також доведено до відома кожного, що голова партійної організації села, міста, району, селища персонально несе відповідальність за кожного  майбутнього депутата, що означає неприпустимим щоб до влади прийшли люди, котрі не відповідають ідеям та не є патріотами своєї держави. Великий акцент був зроблений на тому, що ми не повинні бути осторонь проблем людей на місцях, а володіти ситуацією і різко та кардинально приймати рішення їх проблем. І на  закінчення було поставлено завдання , щоб донести до кожного мешканця, те що в єдності ми є сила. Сила, котра поборить  усі антидержавницькі дії влади.

На цьому емоційному піднесенні, який вселила Юлія Тимошенко, ми рушили в Трускавець, щоб кожному з трускавчан нагадати, що ми повинні бути свідомими мешканцями свого міста та патріотами своєї держави.

31 жовтня – це є наш шанс зробити реванш сьогоднішній владі і показати, що у нас справді є патріотичні сили, котрі сповідують демократичні цінності.

Слава Україна!!!

Роман Гарасимяк – відповідальний за агітаційно-пропагандистську роботу ТМО партії «ВО» Батьківщина».

Також читайте

Tags: , ,
 • Freedom

  Яка вона молодчинка!!!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви