Трускавецька лікарня придбала автомобіль для відділення первинної медичної допомоги

By  | 02.05.2019 | Filed under: Новини

У Трускавецькій міській лікарні придбали новий автомобіль. Авто придбали за кошти, отримані закладом від Національної служби здоров’я України, по прибутті автівки її використовуватимуть для потреб відділення первинної медичної допомоги.

Починаючи з жовтня 2018 року трускавецька отримує від НСЗУ щомісячно близько мільйона гривень. Фінансування на заклад іде в результаті підписаних декларацій між пацієнтами та лікарями первинної ланки медицини. Частина з цих коштів використовується на заробітні плати лікарів відділення, а решту заклад використовує на інші важливі потреби. Наразі – це придбання автомобіля та ремонт в приміщеннях відділення.

Придбаний автомобіль планують використовувати для виїзду до важкохворих або новонароджених пацієнтів, доставки їх до лікарні. Вартість авто становить 479 тис гривень.

Нагадаємо, первинну медичну допомогу у трускавецькій лікарні станом на сьогоднішній день надають 14 лікарів і 30 медсестер. Наразі Трускавець лідирує в області по кількості укладених декларації між лікарями та пацієнтами, так як більше 18 тисяч людей вже формалізували свої відносини з сімейними лікарями та педіатрами.

Трускавець Онлайн

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви