«Трускавецька» заводу «Нафтуся» – ідеальна вода для щоденного вжитку

By  | 30.06.2016 | Filed under: Публікації

Природа лікує

Якщо люди несподівано починають хворіти чи в них загострюються недуги, важливо не вдаватися до самолікування. Недарма ж у цивілізованій Європі ліки без рецепта не продають. У нас усе навпаки, і це породжує небажані проблеми. Мало того, що ефективних сучасних ліків обмаль – у більшості із нас критично бракує грошей на їхнє придбання після витрат на їжу та комунальні послуги. За таких обставин, громадяни часто звертаються за допомогою до природи. Вона мудра та щедра як до дорослих, так і до дітей, бо подарувала нам дивовижну «Нафтусю».

Чому «Трускавецька» заводу «Нафтуся» – чудодійна вода?

Тому, що за її допомогою організм активно позбавляється від токсинів і шлаків, а, відповідно, менше хворіє. У того, хто регулярно вживає цю воду, не тільки значно підвищується імунітет та покращується самопочуття, а й вмикаються процеси омолодження.

А якої якості водопровідна питна вода у Дрогобичі?

Доброї, бо ж більшу її частину КП «Дрогобичводоканал» отримує зі свердловин водозабору «Гірне». Воду викачують з підземних водоносних камер, де вона вже пройшла природне очищення, а не з поверхневого водосховища. Надалі її хлорують (знезаражують). Саме такою вона витікає з кранів на кухні.

Які плюси та мінуси має ця вода?

Водозабір розташований у санітарній зоні, зайві промислові споруди тут відсутні, тож постачальник гарантує якісну питну воду. Та з боку фахівців-науковців є застереження. Свого часу вони видали цілу гору наукових публікацій, у яких зазначили, що ґрунтові води Передкарпаття, якщо вони у зоні техногенезу родовищ нафти, мають динаміку забруднення вуглеводнями, фенолами, іонами хлору, гідрокарбонатами, калієм, натрієм, сульфат-іонами, сполуками азоту, важкими металами та іншими речовинами (автори публікацій – Василь Карабин, Володимир Колодій, Олександр Яронтовський, Юлія Козак, Оксана Карабин).

Тож, якщо вода має весь цей склад мінералів, вона постачає мало кисню у кров. А при кисневому голодуванні імунна система слабшає, людина стає беззахисною перед вірусними інфекціями.

Стрийський водозабір, який постачає водою Львів, та водозабір у Гірному, що живить водою Дрогобич, експлуатує четвертинний алювіальний водоносний горизонт і захищений від поверхневого забруднення, дякуючи свердловинам, по яким викачується артезіанська вода. Зате переважна більшість міст України користуються водою з річок. Тут найбільша проблема – очищення води і боротьба з мікроорганізмами (хлорування), тому що чистих від бруду і мікробів водойм в природі немає. Дрогобич, як і Львів, власної, придатної для споживання водойми не має.

Та хоча Дрогобич і користується артезіанською водою, досягти ідеальної чистоти не вдається. На сайті «Дрогобич Інфо» є роз’яснювальна інформація про те, що споживачі отримують з кранів воду вторинного забруднення. Це негативні наслідки транспортування багатокілометровими мережами та від частих ремонтних робіт на водогоні. Але це глобальна проблема всієї України. І тому, щоб не «нагородити» споживачів кишковою паличкою, воду, згідно з наказом із Києва, обов’язково хлорують (не треба плутати дезінфекцію з очищенням питної води).

Фахівці вітчизняного інституту колоїдної хімії та хімії води застерігають: люди, котрі п’ють хлоровану воду, не вмирають лише тому, що мають велику масу тіла і дуже потужну імунну систему. Зате піддослідні одноклітинні організми – гинуть. Цей факт свідчить, що в водопровідних водах існує «прихований убивця» – механізм повільного запуску небезпечних захворювань. Епідеміологи світу виявили залежність: чим більше хлору у воді – тим частіше люди хворіють на рак, мають проблеми із серцем, страждають від атеросклерозу, захворювань імунної системи та внутрішніх органів.

Саме тому тепер стало модно рекламувати і продавати очищену питну воду в усіх містах України. Однак дослідження фахівців показали, що ця вода є низькомінералізованою, (знесоленою) із загальною мінералізацією нижче норми, тобто менше 100 мг. Однак це видають за величезне досягнення та підносять дистильовану воду як «живу», лікувальну. Варто знати, що виготовляють її шляхом випаровування апаратом, дуже схожим на самогонний. Після такої «пропарки» в ній практично відсутні макро- та мікроелементи. Така вода найкраще годиться для підготовки хімічних реактивів чи розчинів лікарських препаратів, але вона не може бути «живою» чи лікувальною. Понад те – вона просто небезпечна, непридатна для постійного пиття.

Людський організм для свого існування потребує мінералізації питної води в концентрації від 200 мг/літр до 500мг/л. А дистильована, очищена штучно від мікроелементів та солей вода тільки шкодить йому – стає причиною ламкості кісток, карієсу зубів.

А яка мінеральна вода найкраща?

На щастя, мудра та щедра українська природа подбала про здоров’я людей, подарувавши нашому Прикарпатському краю найбільшу в світі кількість різноманітних джерел лікувальних і столових мінеральних вод. І якщо більшість вод треба пити лише після обов’язкової консультації з лікарем і в обмежений термін, то «Трускавецьку» заводу «Нафтуся» можна пити все життя! Вона найменш мінералізована з усіх мінвод в Україні.

Фірма-виробник зберігає у своєму музеї найперші пляшки «Трускавецької» заводу «Нафтуся», яким 53 роки. Аналіз свідчить, що ця природно-столова вода придатна для вживання, чиста, не втратила свіжості, приємного смаку. А термін зберігання у пляшках інших мінвод не перевищує 9 місяців чи року. Сертифікати, дипломи вказують на те, що «Трускавецька» заводу «Нафтуся» ідеально підходить для щоденного вжитку. Найнижчий рівень мінералізації сприяє найвищому попиту. Тому за останні роки обсяги її виробництва зросли майже в 20 разів. Сьогодні вона улюблена не тільки в Україні, але й посідає гідне місце на ринках США, Великої Британії, Латвії, Литви, Литви, Молдови. Про світове визнання свідчить і те, що у 2004 році підприємство отримало міжнародний сертифікат системи управління якістю (ISO-9000), а в минулому році –Європейський сертифікат якості продукції у Євросоюзі.

Вживання «Трускавецької» заводу «Нафтуся» допомагає протистояти утворенню каменів у нирках, запобігає хворобам внутрішніх органів, системи виділення.

В Ізраїлі знані на весь світ онкологи засвідчують: якщо випивати щодня по 2-3 літри саме цієї води, то можна запобігти раку і навіть вилікуватися за умов, що пухлина знаходилася на ранній стадії. Гідрокарбонати забезпечують їй місце серед найсмачніших мінеральних вод планети. А сульфат, у поєднанні з магнієм і кальцієм, надають неповторного смаку. Цю воду корисно вживати хворим на ожиріння, хронічний гепатит, холецистит, діабет, гіпертонію, гіпотонію, ішемію, атеросклероз.

У медицині існує термін: АКВАГЕРІАТРІЯ – це боротьба зі старінням та хворобами старості шляхом заміни в організмі людини використаної брудної на чисту природну столову легку структуровану воду. Поступово відбувається, наче в казці, заміна «мертвої» води на «живу». І з часом, при постійному вживанні, відбувається омолодження всього організму. Тому саме «Трускавецька» заводу «Нафтуся» повинна стати бажаною у кожній оселі.

У ній знаходиться виважена кількість магнію – «антистресового мінералу». А він дуже необхідний для функціонування декількох сотень ферментів.

При постійному вживанні цієї води організм позбавляється шлаків, покращується якість внутрішньої рідини, що омиває суглоби, а відтак сприяє зняттю болю у шиї, хребті, кінцівках; організм заряджається енергетичне, з’являється можливість самостійно без ліків справлятися з інфекціями, вірусами та іншими патологіями. Під час сезонних епідемій грипу це просто необхідний дар природи для всієї сім’ї – від найменших її членів до найстарших.

Медициною доведено – «Трускавецька» заводу «Нафтуся», обов’язково тепла, бореться з застудою і грипом, і саме тому, знижує навантаження на нирки, печінку і всі інші внутрішні органи. А вони під час хвороби відчувають себе не кращим чином. Ця вода захищає від шкідливого впливу холестерину. Він є головною причиною атеросклерозу. Для цього щодня натщесерце потрібно вживати саме «Трускавецьку» заводу «Нафтуся». А це також підвищує настрій, надає заряд бадьорості, позбавляє від стресу і депресії, поліпшує пам`ять. Тому її бажано вживати людям, які займаються розумовою працею, учням, студентам і жінкам, які хочуть бути красивими, стрункими. Адже ця чудодійна вода – найкращий природній діуретик.

Вона унікальна щодо корисного впливу на організм людини. Постійне її вживання покращує обмін речовин і загальне самопочуття. Завдяки гармонійному складу мінералів вода омолоджує і покращує зовнішній вигляд. Тому косметологи пропонують щоденний догляд за шкірою обличчя здійснювати саме цією водою. Вона ідеально зволожує шкіру, наповнює її корисними елементами. Якщо ви досягли літнього віку – ця вода особливо необхідна для вас, кальцієм вона зміцнює зубну емаль, очищає кишечник, налагоджуючи в ньому потрібну мікрофлору. Старшим за віком – додає тонусу, гарного самопочуття. Для тих людей, які «передозували» з алкоголем – це справжній порятунок, шанс вгамувати «сушняк», зняти печію, нудоту, болі в шлунку, печінці. А ще ця природно-столова вода помірно знижує тиск, «знімає» головний біль! А ще вона добре лікує целюліт. У людей із зайвою вагою, при постійному вживанні «Трускавецької» заводу «Нафтуся», починають зникати зайві кілограми.

Цю «живу» воду, дуже добре давати пити дітям і малюкам, особливо, якщо важко прорізуються зубки.

Як бачимо, столова мінеральна вода заводу «Нафтуся» гарантує всім, хто полюбить її і прийме у повсякденне життя, – найкращу якість.

Сьогодні ТзОВ «Фірма Т.С.Б.» працює, враховуючи вимоги часу. На всіх стадіях виробництва технологічний процес контролюють представники хіміко-бактеріологічної лабораторії та системи управління якістю. Вода фасується безпосередньо біля місця видобутку із екологічно чистих надр прикарпатського заповідника. Це виключає її транспортування до місця розливу у пляшки і повністю унеможливлює контакт води з киснем, гарантує стовідсоткову відсутність мікробіологічного забруднення, а відтак забезпечує її первинний незмінний хімічний склад, стовідсоткове збереження всіх, наданих природою цінних лікувальних властивостей.

Для захисту від підробок підприємство виготовило свою оригінальну форму (скляних і пластикових пляшок) різною ємкістю, із зазначенням логотипу – (фонтан на пробці та на стінках різноємкісних пластикових пляшок і напис назви води «Трускавецька», що свідчить про наявність всіх документів Держпатенту).

Підприємство з року в рік працює на оздоровлення нації. А завдяки безцінним природним чинникам, а також вмілому заощадливому контрольованому використанню джерел запасів цієї найунікальнішої води вистачить НАЗАВЖДИ!

Нещодавно відбулося оновлення дизайну пляшок, яке привабить споживачів своїм інформаційним змістом та кольором.

P.S. Вода, яка стала королевою якості і смаку, славнозвісна «Трускавецька» заводу «Нафтуся» – унікальна на планеті. Але в торгівельних мережах під цією назвою є ще інші води, які за своїми властивостями не мають нічого спільного з тією, яку видобувають на Помярках (околиця Трускавця) на заводі мінеральних вод «Нафтуся». Наприклад, є пляшки, на етикетках яких червоними літерами написано тільки одне слово «Трускавецька». а зверху невеликими чорними цифрами – 1827 р.

Наталія Шаметько, газета «Франковий край»

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Мы платим за лайки! – Ежедневные выплаты!
  22.09.2018 | 05:43

  Мы платим за лайки! – Выплаты по требованию! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 [...]

 • УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи
  20.09.2018 | 13:28

  Також читайтеЗапрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів” (0)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)Дотик до душі (0)Ми не Африка, але… (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви