Трускавецькі діти побували на пасіці у Стебнику

By  | 17.10.2018 | Filed under: Новини

Поближче до природи – такого девізу дотримуються в НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця Не встигли забутися яскраві враження від «Золотої осені-2018», котра проходила 21 вересня, аж ось – нова зустріч з природою. Цього разу – з працелюбними комахами бджолами.

Минулого тижня при хорошій погоді учні 2-А класу НВК «СЗШ №2-гімназія» спільно зі своїм класним керівником Лесею Кулигіною побували на екскурсії у сусідньому місті Стебник на «Петровій пасіці». Про це інформує офіційний сайт школи-гімназії. Діти ознайомились із життям бджіл, подивились на різноманітні за формою та розміром вулики, послухали розповідь бджоляра про невтомну працю комах-трудівниць, дізналися цікаві факти про життя бджолиної громади. Крім того, дітки самостійно виготовляли лікувальні воскові свічечки, які, за словами пасічника, допомагають боротися із сезонними застудними захворюваннями. А ще поласували смачними свіжоспеченими млинцями з пахучим медом.

Та на цьому зустрічі з природою для учнів 2 класу не завершилися. 16 жовтня вони здійснили пішу мандрівку на трускавецьке озеро, щоб наживо побачити лебедів. Частими гостями є учні трускавецьких шкіл і в міні-зоопарку на території ландшафтного парку «Підгір`я» готельно-курортного комплексу «Карпати», вхід до якого є безкоштовним.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви