Три мільйони коту під хвіст

By  | 09.03.2017 | Filed under: Публікації

Складається враження, що у Трускавці – країна Ельдорадо, де золото можна черпати пригоршнями, на золоті спати і золотом вкриватися. Так, плановане виділення депутатами Трускавецької міської ради трьох (!) мільйонів на святкування 190-літнього ювілею – це вершина маразму і дурості. Складається враження, що в час війни трускавчанам нема чого робити, хіба витрачати такі шалені кошти на гульки. Це в той час, коли ряд вулиць потребують негайного ремонту, коли батьки харчують дітей в школах за власний кошт, коли треба ремонтувати багатоповерхівки, щоб їх взяли на баланс ОСББ, коли курортний парк аж волає, щоб на нього звернули увагу, настільки він занедбаний за часів недолугого владарювання «Трускавецького криміналітету».

Так ні, ці всі справи почекають, бо, бачте, ювілей. До слова, 190 років – це не ювілей, ювілеї – це 50, 100, 150, 200 і так далі, а не 185, 190, 195.

Цікаво, кому ж підуть ці кошти і чи влаштовує це трускавчан? Як інформує в мережі Фейсбук громадський діяч Сергій Розора, на караоке з Ігорем Кондратюком піде 380 тисяч гривень. І це за якихось 3-4 години! А якщо буде дощ чи злива, як це було в 2012 на День міста, що тоді?

За виступ гурту «Тартак» і Тіни Кароль місто заплатить 750 тисяч гривень. За лазерне шоу (кому воно потрібне) – більше ста тисяч. І це в час, коли на хворих дітей-трускавчан громада збирає з миру по нитці, діти відривають від себе по копійці, щоб допомогти ровесниці.

Сумно…

Як пише в одному з коментарів громадський діяч Петро Іванишин, «хіба вони заробляли ці кошти, щоб так тринькати?». І в цьому важко не погодитися з коментатором.

Три мільйони коту під хвіст. Заїжджим гастролерам, які шумітимуть у  вечірній час, різним зіркам та «звьоздам», сто тисяч – сюди, двісті – туди. Ельдорадо – розкидуємося грішми. Проморолики, які зніматимуть чужі, бо своїм слабо дати гроші через національну тварину жабу. Реклама на якихось радіостанціях і маловідомих телеканалах, видно, хтось домовився про відкат. І так далі, і тому подібне.

І пригадується народна мудрість – хто хоче дуже сильно розважатися та веселитися, потім буде довго і гірко плакати. Бо люди не дурні, їх можна обманювати до пори до часу.

Можна витерпіти недолугий логотип, де відмиваються кошти, можна витерпіти мільйон на паркові скульптури, які принаймні в місті залишаться, можна навіть заплющити очі на гроші для фірми з Рівного за розробку ландшафтного дизайну (ніби в Трускавці нема в курортному парку чи деінде фахівців). Але у всіх цих випадках хоч щось та й залишиться. А що залишиться після так званого «Дня міста» на три мільйони? Голосний пшик…

Гроші на вітер, гроші коту під хвіст, марне розтринькування наших з вами коштів. Бо ці кошти, ці три мільйони – це кошти громади. А громада спитає кожного з депутатів, чому це він так розщедрився, що дав на видовища три мільйони гривень. Скільки спорядження для воїнів можна було купити…

Сумно.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:
 • Зеник

  Батьки постійно здають в школи і садочки та на гуртки по декілька гривень, щоби покрити нестачу першочергових необхідних речей, а наші можновладці кидають 3 млн. на абсурдні речі.

 • Вікторія Угрин

  Караул!!! Леся, де ти???

 • Іван

  Володимире, підтримую повністю! Це брєд повний – я в шоці!!! Збісилися чи що??? Святкування в такий час на три мільйони з міської казни????!!!!!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Потрібен масажист
  18.07.2018 | 12:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста. Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець запрошує на День молоді (0)Музей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)

 • №84841 штукатуримо будинки
  01.07.2018 | 14:28

  штукатуримо 0986232522 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви