Це важливо для Трускавця

By  | 09.05.2016 | Filed under: Публікації

15 березня 2016 р. на III черговій сесії Львівська обласна рада VII скликання прийняла Звернення до Голови Верховної Ради України та Прем`єр-міністра України щодо відновлення Фондом соціально

го страхування надання профілактичних соціальних послуг працівникам-застрахованим особам. Звернення було підготовлено депутатом Львівської обласної ради від Трускавця (фракція ВО «Батьківщина») Чебаненком Олександром Івановичем.

Увазі читачів «Трускавецького вісника» пропонуємо витяг з відповідного рішення Львівської обласної ради та текст Звернення.

Львівська обласна рада (ІІІ сесія VII скликання). Витяг з рішення 141 від 15 березня 2016 року «Про звернення Львівської обласної ради»

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”; беручи до уваги ініціативи депутатських фракцій: БПП “Солідарність”, ВО “Батьківщина”, Народного Руху України, ВО “Свобода”; враховуючи висновок постійної комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем, Львівська обласна рада вирішила:

1. Прийняти звернення Львівської обласної ради:

1.6. Про звернення до Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо відновлення Фондом соціального страхування надання профілактичних соціальних послуг працівникам-застрахованим особам (додаток 6).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради.

Голова обласної ради Олександр Ганущин

Звернення до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо відновлення Фондом соціального страхування надання профілактичних соціальних послуг працівникам-застрахованим особам

Законом України від 28.12.2014 № 77-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” внесено зміни до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, зокрема щодо скорочення функцій Фонду соціального страхування України та його видатків нестрахового характеру, у тому числі на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб, оздоровлення дітей, часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв.

Одним голосуванням Верховна Рада України прирекла всесвітньовідомі курорти України на економічну смерть. Процвітаючий у недалекому минулому Трускавець опинився на межі виживання. Масово скорочуються робочі місця, закриваються санаторії. Враховуючи, що промисловість у місті відсутня, санаторно-курортна галузь завжди була єдиною функцією та єдиним джерелом доходу місцевого бюджету Трускавця. Курорти, що забезпечували оздоровлення людей усієї України, зупиняють свою діяльність.

Раніше Трускавець за рік отримував близько 50 тис. путівок. Особи, що супроводжували застрахованих осіб, додатково купували путівки. Завдяки Фонду соціального страхування, загальний обсяг путівок складав близько 75 тис. на суму 340 млн грн, по Україні за 2014 рік – близько 250 тис. путівок, а разом з супроводжувальними особами – майже 450 тис. людей. Втрата реалізації цих путівок призводить до неминучої загибелі санаторно-курортних закладів, інфраструктури міста, торгових центрів та відпочинкових закладів. У 2015 році в Трускавці роботу втратило більше ніж 2000 людей. Схожа картина спостерігається також на інших курортах України.

Просимо внести до Верховної Ради України законопроект щодо відновлення в повному обсязі профілактичних соціальних послуг працівникам-застрахованим особам Фондом соціального страхування, у тому числі санаторно-курортного лікування, оздоровлення дітей, а також воїнів АТО та тисяч громадян України.

***

 На сайті Президента України 25.09.2015 було зареєстровано петицію № 22/010961-еп: «Відновити оплату санаторно-курортних путівок для працюючих за рахунок коштів соціального страхування». Петиція назбирала необхідних 25000 підписів і була розглянута. Прем’єр-міністрові України А. П. Яценюку запропоновано вжити заходів для всебічного та ґрунтовного опрацювання центральними органами виконавчої влади питання щодо визначення ефективних механізмів державної підтримки надання відповідних послуг і за підсумками проведеної роботи ухвалити необхідні рішення. Але, на жаль, до сьогодні жодних дій не вчинено!

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Платим за лайки! – Оплата ежедневно!
  19.01.2018 | 17:01

  Платим за лайки! – Выплаты по требованию! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • Приглашаем на Международный фестиваль конкурс искусств «Покори сцену»
  19.01.2018 | 10:37

  Положение о Международном фестивале конкурсе искусств «Покори сцену» Сроки проведения фестиваля-конкурса: 2-3 февраля 2018 года. Срок подачи заявок: до 26 января 2018 года. Организаторы и учредители фестиваля-конкурса: - ДОО «Спивограй» (Кривой Рог, Украина); - Киевская городская организация «Матери и сестры – молодежи Украины». - Международный продюсерский центр «Star Media Production» (Тбилиси, Грузия); Цели и задачи [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви