Туї та самшит: просто фотофакти

By  | 13.03.2013 | Filed under: Публікації

Заяви представників трускавецької влади, що на місці зрізаних туй не будуть встановлені жодні торгові будки – це напівправда. Як і більшість інших їхніх заяв. І ось свідчення цьому.

На першому фото ми бачимо, що після зрізання туй місця для встановлення на цих вузьких смужках землі між бруківкою (двома смугами бруківки) замало для побудови павільйонів у козирному «туалетному» стилі (назва стилю походить від WC в центрі міста, на будівництво якого пішли громадські кошти, а туалет надає платні послуги).

Зате тут ми бачимо, що вже тепер обабіч будуються «малі архітектурні форми», у відсутності яких на місці туй так запевняли панове Нестерівський та Терлецький. Стає зрозуміло – туї просто заважають розбудовувати базар, який має простягнутися від площі Незалежності (а в багатьох випадках цей базар є і на самій площі) аж до площі перед «Златою».

Тому туї, які затіняли майбутні нові торгові місця, повинні були усунуті. На це виділено з міського бюджету знову ж таки немалі кошти. І це при тому, що коштів катастрофічно бракує на ЖКГ, на освіту, медицину, культуру, інші потреби життєдіяльності міста. Але чотири чи п`ять мільйонів вирішили поділити так, щоб і авто нове купити, і ремонт в корпусах мерії зробити, ще й за громадські гроші новий ринок продовжувати розбудовувати.

На цій світлині бачимо ще один перл архітектури – свідчення, що повинен постати цілий торговий ряд від площі Незалежності аж до самого входу в адмінкорпус ЗАТ «Трускавецькурорт».

А ось приклад торішнього «озеленення» від влади Трускавця. Туї тут зрізали і територію засадили самшитом. Як бачимо, європейський рівень європейського курорту.

Вічнозелені кущі у Трускавці стали чомусь вічножовтими. Зате яке гарне обрамлення каналізаційного люка!

Ось такий буде бульвар Юрія Дрогобича у всій красі після «реконструкції» та «озеленення». Замість зелених дерев посередині, які давали прохолоду відпочивальникам у час літньої спеки, буде довгий ряд «вічнозеленого самшиту» із вкрапленнями клена. А з обидвох сторін – прекрасні торгівельні будки у «туалетному» стилі.

Респект Петру Васильовичу Нестерівському – довгі роки служби громадам Дрогобича, Борислава, а тепер і Трускавця навчили його говорити таку правду, яку не можна піддати жодному сумніву. А дійсно, на місці туй торговий точок не буде. А те, що вони стоятимуть вздовж всієї алеї – так це вже інше питання.

В.К.

Примітка. Всі вісім світлин зроблено 13 березня після обіду.

Також читайте

Tags: ,
 • zoryana

  Росли собі туї нікому не заважали, а тільки око радували. Та, ба комусь напевне сильно сонечко заступили :( ((
  Це ж скільки портібно скликань м.р. щоб нові виросли???
  Громадо ВСТАВАЙ!!! Бо не запитає тебе твоя влада як господарювати….

 • Левко

  Такими темпами наше зелене місто перетвориться у пустелю.

 • просто нема слів….

  Це просто повний бардак…вже продали все і вся…Ну невже людям так багато треба?А архітектор просто супер…вище всяких похвал, напевне для того щоб так забудовувати місто треба було довго і ретельно вчитись…Цікаво як цей стиль називаться…хоча йому вже дали назву ВІ-СІ стиль…..

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №84326 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  15.06.2018 | 10:15

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Музей придбає старі речі для експозиції
  13.06.2018 | 17:40

  Етно-музей готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) придбає речі для експозиції. Особливо цікавлять старовинні речі, стародруки, старі фотографії, давній одяг, речі повсякденного вжитку не пізніше поч. ХХ ст., господарські знаряддя, картини та ікони. Тел. (03247) 5-14-08. Також читайтеПродається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви