Туї та самшит: просто фотофакти

By  | 13.03.2013 | Filed under: Публікації

Заяви представників трускавецької влади, що на місці зрізаних туй не будуть встановлені жодні торгові будки – це напівправда. Як і більшість інших їхніх заяв. І ось свідчення цьому.

На першому фото ми бачимо, що після зрізання туй місця для встановлення на цих вузьких смужках землі між бруківкою (двома смугами бруківки) замало для побудови павільйонів у козирному «туалетному» стилі (назва стилю походить від WC в центрі міста, на будівництво якого пішли громадські кошти, а туалет надає платні послуги).

Зате тут ми бачимо, що вже тепер обабіч будуються «малі архітектурні форми», у відсутності яких на місці туй так запевняли панове Нестерівський та Терлецький. Стає зрозуміло – туї просто заважають розбудовувати базар, який має простягнутися від площі Незалежності (а в багатьох випадках цей базар є і на самій площі) аж до площі перед «Златою».

Тому туї, які затіняли майбутні нові торгові місця, повинні були усунуті. На це виділено з міського бюджету знову ж таки немалі кошти. І це при тому, що коштів катастрофічно бракує на ЖКГ, на освіту, медицину, культуру, інші потреби життєдіяльності міста. Але чотири чи п`ять мільйонів вирішили поділити так, щоб і авто нове купити, і ремонт в корпусах мерії зробити, ще й за громадські гроші новий ринок продовжувати розбудовувати.

На цій світлині бачимо ще один перл архітектури – свідчення, що повинен постати цілий торговий ряд від площі Незалежності аж до самого входу в адмінкорпус ЗАТ «Трускавецькурорт».

А ось приклад торішнього «озеленення» від влади Трускавця. Туї тут зрізали і територію засадили самшитом. Як бачимо, європейський рівень європейського курорту.

Вічнозелені кущі у Трускавці стали чомусь вічножовтими. Зате яке гарне обрамлення каналізаційного люка!

Ось такий буде бульвар Юрія Дрогобича у всій красі після «реконструкції» та «озеленення». Замість зелених дерев посередині, які давали прохолоду відпочивальникам у час літньої спеки, буде довгий ряд «вічнозеленого самшиту» із вкрапленнями клена. А з обидвох сторін – прекрасні торгівельні будки у «туалетному» стилі.

Респект Петру Васильовичу Нестерівському – довгі роки служби громадам Дрогобича, Борислава, а тепер і Трускавця навчили його говорити таку правду, яку не можна піддати жодному сумніву. А дійсно, на місці туй торговий точок не буде. А те, що вони стоятимуть вздовж всієї алеї – так це вже інше питання.

В.К.

Примітка. Всі вісім світлин зроблено 13 березня після обіду.

Також читайте

Tags: ,
 • zoryana

  Росли собі туї нікому не заважали, а тільки око радували. Та, ба комусь напевне сильно сонечко заступили :( ((
  Це ж скільки портібно скликань м.р. щоб нові виросли???
  Громадо ВСТАВАЙ!!! Бо не запитає тебе твоя влада як господарювати….

 • Левко

  Такими темпами наше зелене місто перетвориться у пустелю.

 • просто нема слів….

  Це просто повний бардак…вже продали все і вся…Ну невже людям так багато треба?А архітектор просто супер…вище всяких похвал, напевне для того щоб так забудовувати місто треба було довго і ретельно вчитись…Цікаво як цей стиль називаться…хоча йому вже дали назву ВІ-СІ стиль…..

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №78866 Вакансия. Обработка заказов на дому.
  12.12.2017 | 21:54

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> http://zakaz.exrabota.ru/ << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Запрошуємо на роботу молодших медичних сестер
  12.12.2017 | 16:04

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу молодших медичних сестер. Тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеПрограма святкування Новорічно-Різдвяних свят у Трускавці (афіша) (0)Запрошує Святий Миколай (0)Запрошуємо на Андріївські вечорниці (1)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви