Твори добро так, як його творить Лев Грицак

By  | 15.02.2018 | Filed under: Публікації

Голодного нагодувати, потребуючому допомогти, хворого відвідати, сумного розвеселити. Добрі діла для душі та тіла є прописані в катехизмі, але чи кожен з нас пам`ятає про них? І чи кожен виконує?

В день Стрітення Господнього, напередодні початку Великого Посту генеральний директор готельно-курортного комплексу «Карпати» Лев Грицак знову зібрав потребуючих трускавчан на благодійний обід. Доброчинна акція проходила під патронатом Трускавецької міської організації партії «Батьківщина», тривала дві години, і зібрала представників таких організацій як Рада ветеранів Трускавця, Рада Старійшин, Асоціація інвалідів тощо.

Святково накриті та щедро заставлені столи. Благословення отця Володимира Бондарчука. Вступне слово Лева Грицака (генерального директора «Карпат» та голови МГО «Рада Старійшин»), Руслана Крамара (голови ТМО партії «Батьківщина») і Наталії Пономаренко (секретаря Трускавецької міської ради). Подячні слова голови ТМАІ Надії Заблоцької та голови Ради ветеранів Віктора Бессарабова. Понад двісті людей – учасників трапези.

Але головне – не їжа, хоча вона також важлива. Головне – увага та повага. Кожен з присутніх на цьому благодійному заході міг би сказати, що він тут, в «Карпатах», на благодійному обіді чи вечорі не вперше. Що він добре знає про добрі справи Лева Грицака – і до його мерства, і в час, коли Лев Ярославович був міським головою, і тепер, після 2010 року, коли Лев Грицак повернувся в «Карпати».

Грає скрипка, а солістка ансамблю «Барви Карпат» Оксана Максимова виводить соло «Жайвора». Лунає запальна коломийка, а дівчата в інвалідних візках танцюють. Вигравають музики, линуть над банкетним залом «Карпат» запальні мелодії, а танцюристи з ансамблю «Верховинка» дарують романтичні та зворушливі, жартівливі і рухливі композиції. Поміж столами ходить Ростислав Кушина, якому аплодували Київ та Лондон, і співає пісню. Не сам, із залом. Про червону руту, про місячну ніч, коли хоч голки збирай і … про волонтерів, які немов посередники між народом і його захисниками, армією.

Творити добро, не чекаючи подяки. Творити його за принципами Матері Терези. Про це говорить боєць АТО, голова ГО «Меч Арея» Леонід Федевич, котрий з іншими АТОвцями сидить за одним із столів гостинного залу. Бути волонтером не на показ, а для святої справи – це покликання не кожному дано.

Двістаголосе «Многая літа», яке щиросердечно звучить на завершення благодійного стрітенського вечора в «Карпатах», навряд чи може передати всю вдячність людських сердець. Сердець зболених, самотніх, розчарованих, розбитих, зажурених. Такі вечори як цей, який подарував людям Лев Грицак, дарують надію, наповнюють умиротворенням, перевертають уявлення про те, що «всі погані», насичують радістю, любов`ю, хорошим настроєм, добром. Такі вечори потрібні, і хто, як не Лев Грицак, організовує їх ще у Трускавці? Наслідувати добрі справи бажаючих мало, а от кидати каміння і шукати порошинки в оці є хоч греблю гати.

Стрітення. «В цей день, який символізує першу зустріч кожного із нас з Богом у храмі, хочу побажати всім вам миру, добра, любові, процвітання та Божої благодаті. Нехай мир та Божа ласка запанують у кожному серці, а в Україні обов’язково переможе правда! Злагоди і мудрості всім нам! Зі святом!», – вітає трускавчан Лев Грицак. Дай Боже, щоб так воно і було!

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №92283 шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861
  18.03.2019 | 18:30

  шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Танцювальні майстер-класи у Трускавці
  25.02.2019 | 11:24

  Клуб спортивного танцю “Ювента Денс” та готельно-курортний “Карпати” запрошують на танцювальні майстер-класи, які відбуватимуться щопонеділка і щоп’ятниці о 20.15 в диско-барі ГКК “Карпати” (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2). У програмі вивчення сальси, бачати, румби, вальсу, польки, джайву, танго та інших танців. Запрошуються всі бажаючі без вікових обмежень немає, партнер не обов’язковий. Також читайтеМолоді люди з [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви