У Дрогобичі міліціонери розповіли дітям про згубну силу наркотиків

By  | 24.01.2013 | Filed under: Новини

Дрогобицькі правоохоронці провели лекцію школярам загальноосвітньої школи імені Івана Франка у місті Дрогобичі на тему «Поняття про наркотики: їх згубна дія на організм людини». 

Участь в організації та проведенні профілактичних занять серед учнів старших класів взяли працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків, працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей Дрогобицького міського відділу міліції, а також дирекція школи.

На виховному заході була присутня лікар-нарколог, яка поділилася власними спостереженнями, знаннями, досвідом. Протягом довгих років роботи з наркозалежними пацієнтами, лікар вивчила їх характер та поведінку. Першими ознаками, які призводять до такої трагедії у сім’ї, є неправильне виховання, алкоголізація батьків, аморальна та кримінальна поведінка рідних.

Працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Дрогобицького міського відділу міліції принесли зі собою відеоролик про життя наркоманів. Правоохоронці захотіли показати учням старших класів життя наркозалежних людей, позбавлених будь-яких життєвих радощів, учні були зворушені побаченим. Раніше вони інакше уявляли життя наркоманів, зате тепер знають, що таке життя – не має майбутнього.

Проблема є актуальною на даний час, особливо серед дітей із соціально неблагополучних сімей, з якими проводять профілактичну роботу працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей Дрогобицького міського відділу міліції. Молоді люди, позбавлені батьківської любові, відкинуті власними батьками, легко піддаються негативним впливам середовища.

Завершили виховне заняття правоохоронці тим, що юнаки повинні вчитися на помилках інших людей. Помилитися можна тільки один раз і на все життя. Адже наркоманія – це вічне падіння у безодню, в якій немає дна.

Відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області

Також читайте

Tags:
 • Монтана

  Самі поширюють, самі розповідають

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви