У Дрогобичі “на гарячому” спіймали розклеювачів провокативних листівок. Заява

By  | 10.09.2012 | Filed under: Публікації

Учора, 9 вересня, пізно ввечері у Дрогобичі “на гарячому” спіймали студентів, які

розклеювали у центрі міста у не призначених для цього місцях листівки провокативного змісту, спрямовані проти кандидата від “Батьківщини” та “Свободи” у 121 виборчому окрузі Романа Ілика.

 

На листівках не було вихідних даних, як того вимагає ЦВК – прізвища замовника та відповідального за друк.

 

Свідком цього стала довірена особа узгодженого кандидата від “Батьківщини” та “Свободи” у 121 виборчому окрузі – Богдан Пукало. Він викликав правоохоронців і хлопців було доставлено у місцевий райвідділ міліції для з’ясування обставин.

“Хлопців було сім, з’ясувалося, що це студенти, – розповідає Богдан Пукало. – Я почав писати заяву, а хлопці – давати свідчення. Несподівано у райвідділ прийшов кандидат-самовисуванець у 121 окрузі Ігор Курус. З ним було кілька людей, яких він представив юристами. Самовисуванець вів себе зухвало: підійшов до мене, вдарив по руках, вирвав заяву і порвав її. Довелось написати уже дві заяви – про порушення правил агітації та на дії кандидата Куруса”.

Такі дії самовисуванця не сумісні із його публічними заявами про чесну кампанію. Про них буде поінформовано не лише громадськість, а й Центральна виборча комісія, Комітет виборців України. Цим питанням зараз займаються юристи Львівського обласного штабу та місцевого виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та юристи кандидата від Об’єднаної опозиції та партії “Свобода” Романа Ілика. Оцінку діям Куруса мають дати і правоохоронці.

“Дії самовисуванця розцінюємо як істеричну реакцію на публічні заяви лідерів Об’єданої опозиції про вдавану опозиційність пана Куруса, а також як спробу дискредитації беззаперечного лідера виборчих перегонів у 121 виборчому окрузі Романа Ілика”, – вважають у Львівському регіональному штабі ВО “Батьківщина”.

Відео, на якому зафіксовано особисту присутність І.Куруса у райвідділку міліції розміщено за цією ссилкою: http://www.youtube.com/watch?v=H1kcCKrCbDI&feature=youtu.be

Як відомо, напередодні із візитами на Дрогобиччині перебували лідери Об’єднаної опозиції ВО “Батьківищана” Микола Томенко та Сергій Соболєв. Під час зустрічей із виборцями та представниками ЗМІ вони чітко заявили – самовисуванець Ігор Курус, який видавав себе за опозиціонера та члена ПРП, має прямий стосунок до чинної влади, бо до реєстрації кандидатом працював керівником агенства “Відкритий світ” разом ще з одним “опозиціонером” Владиславом Каськівим. За словами ж Сергія Соболєва, згаданий кандидат не є членом ПРП уже сім років – після того як він пішов на державну службу. “Ми це підтвердили листом у Центральну виборчу комісію, і ЦВК уже прийняло рішення, що пан Курус іде самовисуванцем, а не від ПРП”, – зазначив Сергій Соболєв.

“Самозванцем” та “людиною Каськіва” назвала згаданого самовисуванця голова Львівської обласної організації “Свобода” Ірина Сех в ефірі одного з телеканалів.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

Також читайте

Tags:
 • Алекс

  Тішить те: я не один такий котрий розуміє, що вибори на теперішньому етапі – фарс!
  Їм всім вигідний зараз такий розклад: ненависний режим “данєцкіх” і брава опозиція на чолі з вигідним Яценюком та видимістю боротьби. Розписали все заздалегідь одними і тими ж політтехнологами. А після виборів продовжать потихеньку “скирдувати”, періодично влаштовуючи в Раді всілякі шоу.
  Надіюсь, що “молодий і незаплямований” Грабовський також це зрозуміє: негоже починати свою кар”єру “борця” із завідомо програшної спроби потрапити до лав злодіїв та зрадників України. Результату ніякого а перша пляма (в очах дійсно думаючого і свідомого Українця) вже буде!

 • Іван

  Ну так правильна всеж таки агітка що би тут не говорили. Лавринович то ж зрадником то виявився і за нього в груди били всі кому не лінь як зараз б`ють в груди Томенко, Парубій і Сеня. Так що Ілику правильно поставили питання. Мене вже більше не обдуриш, більше я на ці обіцянки цих столичних мужів не повірю і голосувати за бандита Ілика не збираюсь. Він жеш перший зрадить і оком не моргне. А ще свого зятька в довірені особи поставив,який по безпределу завжди поступає..

 • ветеран

  Нині діючою владою – і місцевою, і державною – буде все робиться для того, щоби по 121 ВО переміг Ілик. Повірте мені, результати виборів вже давно розписані, а передвиборча метушня – це тільки для людського ока. І вибори пройдуть демократично, явка буде десь 65-70 відсотків, будуть звинувачення про фальсифікацію як з однієї сторони, так і з іншої. Нічого конкретного вибори не змінять, у ВР і далі буде “керувати” рука Чечетова. В депутатах буде відсотків 80 “знакомих лиц” – і Турчинов, і Гриценко, і Кириленки, і Яценюк. З регіонами та комуністами ясно. Я думаю, що потраплять і тягнибоківці, і королевці. А “передвиборча боротьба” – хтось заробить бабло, хтось чуть витратить. І все буде нормально.

  • мене ІБ

   Мирон, ти правий – буде багато знайомих, але “правої волі” не буде :)

 • прохор

  Якщо ті “демократи” від ОО вже взялися за наших дітей, то що вони зроблять з нами коли прийдуть до влади ((

 • Олекса

  До “смерть регіаналам”.
  Тобі вже писали, що все те г…но, яке ти виливаєш неодмінно вернеться на тебе чи твоїх дітей. Подумай, а якщо це правда? Своє відношення до окремих людей можна висловлювати так, як це робить більшість дописувачів і з повагою до тих же дописувачів. А твоє хамство вже дістало – ти напевно дійсно трошки недороблений або б”ють і чмирять тебе всі в повсякденному житті, що так багато жовчі і г…на виходить з тебе в Інтернеті!

 • смерть регіАналам

  бляяяяяяяяяяяяяяяяяяяя………. як той й…ний к..ус вже дістав!!! та нестанеш ти ОЛЕНЮ нардепом, бо ти парашутист-зрадник від каськіва!!! так що баране, агітуй не агітуй все одно получиш ІКС!!! шкода тебе дурня, бо після виборів льовочкін і братва не насміх і не на жарт тобі роздраконять одне місце!!! і взагалі менше трать гроші, по 29.10.2012 р. прийдеться віддавати!!!

 • Алекс

  А як зрадів Грабовський! Одразу прокоментував! Що ж – “мєчта ідіота” стала трішечки ближчою. Так, Святославе? А де ж відповіді на мої питання? Я ж представлявся. І тут же якийсь “Микса” гавкати почав. Яке рідкісне співпадіння! Але як тільки пішли негативні коментарі про тебе – і стаття, і коментарі в черговий раз були видалені з сайту. От така відкритість і чесність “молодого і незаплямованого” національно-шьвідомого кандидата!!!

 • Настя

  Місяць тому на 5 каналі дивилася інтерв”ю з Блаженнішим Любомиром Гузарем, який сказав, що в УКраїні немає опозиції, а є політичні угрупування (навіть не партії, бо партії передбачають ідеологічне підгрунття,а не робляться під лідерів), які перебувають при владі, і політичні угрупування, які рвуться до влади. Я вірю Владиці Гузару на відміну від наших політиків, які дискредитували себе на всі сто відсотків.І не вірю в опозиційність так званої Обєднаної опозиції. Тому що її очільники дозволили прийняти антиукраїнський закон про мови, їхній “протест” звівся лише до голослівних заяв на мітингах? Теж саме сьогодні із формуванням ОВК, де переважають представники шовіністичних партій, а опозиція знову махає кулаками після бою.Невже не знали про норму закону, яка дозволяє будь-якій партії, яка висунула бодай одного мажоритарника, мати своє представництво у ОВК? Чому ОО постійно розводять, як кошенят?
  Що стосується листівки, то не бачу у ній провокативного змісту. Акценти розсапавлені вірно. Забули ще згадати про Димінського, який через 2 місяці після того, як його обрали за рекомендацією Ющенка, переметнувся у Регіони. А те, що розклеювали у непризначених місцях, то нехай би наші стражі порядку притягли до відповідальності Курчика, агітацією якого заклеєне кожне дерево по дорозі з Трускавця до Дрогобича. Інші кандидати вчиняють так само.А Феміда діє якось вибірково.

 • Грабовський

  Все тайне стає явним, як кажуть весна прийде і сніг зійде..

 • роман

  Абсолютно очевидно ,що іменно Курус є кандидатом від ПР.

  • Андрій Пристай

   Очевидно лише те що дуже хоче бути депутатом. Шо природньо для політика. А то шо не спортивно то як каже мій колєга: “Хочеш бути у великій політиці то не нарікай що срака в шрамах.”

 • Андрій Пристай

  Класний банер, змушує задуматись. Класне відео. Класна ситуація – фаворитом у цій виборчій компанії може бути і “пес сірко” лише б від ОО.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
  18.02.2019 | 12:33

  З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України. Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору. Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати [...]

 • Комерційна пропозиція від Львівської майстерні вареників
  07.02.2019 | 14:14

  Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви