У Дрогобичі на подвір`я сім`ї волонтерів кинули гранату

By  | 06.02.2018 | Filed under: Новини

Сьогодні, 6 лютого, вранці волонтерка з м. Дрогобича О. В. виявила біля брами на своєму подвір`ї бойову гранату. Про це волонтерка повідомила на своїй сторінці в мережі Фейсбук. «Ось такий дарунок мені сьогодні від якогось покидька», – написала волонтерка.

Подружжя В. займається волонтерською діяльністю з перших днів війни. І чоловік, і дружина відомі своєю активною громадянською позицією. Неодноразово В. висловлювали своє критичне ставлення до дій місцевої влади – колишньої трускавецької (2010-2015 рр.) та теперішньої дрогобицької. Останнім часом прізвище В. фігурувало у публікаціях трускавецької жовтої преси, підконтрольної екс-меру Трускавця Р. Козира.

Граната на подвір`ї подружжя волонтерів може означати попередження. Не виключено, що таким чином подружжя намагаються залякати агенти Кремля у Дрогобичі та Трускавці. Проте остаточне розслідування цього факту повинні провести правоохоронні органи.

Нагадаємо, що у червні 2010 р. в нашому регіоні невідомі кинули гранату на подвір`я тодішнього міського голови Трускавця Лева Грицака (в с. Станиля). Злочинців не знайшли досі.

Також читайте

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів”
  23.07.2018 | 11:44

  Також читайтеУРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)Сила закону – в його дієвості (0)Літературна стежина Василя Барки в Трускавецькій бібліотеці (0)Потрібен масажист (0)

 • Потрібен масажист
  18.07.2018 | 12:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста. Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів” (0)Трускавець запрошує на День молоді (0)Музей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви