У Дрогобичі на подвір`я сім`ї волонтерів кинули гранату

By  | 06.02.2018 | Filed under: Новини

Сьогодні, 6 лютого, вранці волонтерка з м. Дрогобича О. В. виявила біля брами на своєму подвір`ї бойову гранату. Про це волонтерка повідомила на своїй сторінці в мережі Фейсбук. «Ось такий дарунок мені сьогодні від якогось покидька», – написала волонтерка.

Подружжя В. займається волонтерською діяльністю з перших днів війни. І чоловік, і дружина відомі своєю активною громадянською позицією. Неодноразово В. висловлювали своє критичне ставлення до дій місцевої влади – колишньої трускавецької (2010-2015 рр.) та теперішньої дрогобицької. Останнім часом прізвище В. фігурувало у публікаціях трускавецької жовтої преси, підконтрольної екс-меру Трускавця Р. Козира.

Граната на подвір`ї подружжя волонтерів може означати попередження. Не виключено, що таким чином подружжя намагаються залякати агенти Кремля у Дрогобичі та Трускавці. Проте остаточне розслідування цього факту повинні провести правоохоронні органи.

Нагадаємо, що у червні 2010 р. в нашому регіоні невідомі кинули гранату на подвір`я тодішнього міського голови Трускавця Лева Грицака (в с. Станиля). Злочинців не знайшли досі.

Також читайте

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №80881 65 000 рублей на автоматизации Kwork.
  19.02.2018 | 22:40

  Реальный заработок на реальном сайте! Никаких “супер секретных” сервисов и волшебных таблеток. Все прозрачно и открыто работа абсолютно легальна. Более подробнна информация на сайте >> www.kwork-garand.tk<< Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) [...]

 • №80880 Оклейка авто под такси по госту. Круглосуточно
  19.02.2018 | 19:37

  Оклейка авто по госту белой и желтой пленкой. Работаем с пленкой немецких производителей. Нанесение желтых светоотражающих полос, темно серый низ. Шашки в подарок. Время полной оклейки 4-5 часов. При оклейки в нашей компании лицензию вы получаете в подарок. Оплата возможна наличными, карточкой, безналом. После оклейки возможно приступить сразу к работе в нашей компании такси пока [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви