У Дрогобичі волонтери організували концерт “Дякую Тобі!” для воїнів і їхніх родин

By  | 15.03.2016 | Filed under: Новини

12 березня в Народному домі м. Дрогобича відбувся концерт «Дякую Тобі!», організований координаційною групою волонтерів «Дрогобич-SOS — допомога армії». За словами о. Ігоря Цмоканича, в такий спосіб місцеві волонтери вирішили висловити вдячність воїнам і їхнім родинам за те, що вони стоять на сторожі мирного життя українців. Рівно ж волонтери висловили подяку всім людям доброї волі, завдяки пожертвам яких є можливою волонтерська діяльність.

З привітальним словом до присутніх на заході звернувся владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький. «Сьогодні ми зібралися, щоб подякувати нашим земним ангелам-хоронителям — нашим воїнам. Однак найперше хотілося б згадати і подякувати милостивому Богу за служіння і кровну жертву тих, хто вже приєднався до небесного воїнства — воїнів Небесної сотні і небесних полків», — сказав єпископ. У гібридній війні, яку провадить проти України Росія, чітко зауважуємо протистояння добра і зла, світла і темряви, істини та брехні.

Владика Ярослав зазначив, що під час цієї війни загинули 211 невинно убієнних воїнів з Львівської області, з яких більше 60 проживали на території Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, зокрема 19 походили з Дрогобиччини. «Ми співчуваємо, дякуємо і схиляємо голови перед родичами загиблих воїнів: перед батьками, які виховали таких синів і дочок, перед родинами (в першу чергу перед дружинами і дітьми), які мужньо переносили труднощі, відпустивши своїх найближчих на війну — на захист України», — сказав єпископ.

Зазначимо, що подячний концерт відбувся за участі Дрогобицького музучилища, лідера гурту «Мері» Віктора Винника, митця-волонтера Лілії Кобільник, військового оркестру. Смаколиками присутніх частували студенти Дрогобицького 19-го училища і Стебницького училища. У холі Народного дому відбувалась виставка світлин з приватних колекцій волонтерів та воїнів.

Від імені волонтерів усім присутнім подякував Микола Походжай. Загалом за два роки існування координаційної групою волонтерів «Дрогобич-SOS — допомога армії» було зібрано та передано на фронт 400 тон цільової допомоги. Зокрема, було придбано 57 машин. Крім цього, волонтери опікуються госпіталями, що знаходяться у прифронтовій зоні та надають допомогу пораненим бійцям.

о. Олег Чупа, прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на Свято подяки Богові
  16.10.2018 | 09:07

  Також читайтеСвято Жнив у Трускавці пройде 15 жовтня (0)Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Телебачення, оркестр, театр з ходулями – як заохочують молодь до Церкви (0)

 • №87708 Ваш первый заработок за 60 минут. Законно и без рисков!
  14.10.2018 | 17:03

  Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме. Мы гарантируем: - Первый заработок в течении 60 минут. - Стабильный доход 24 часа в сутки. - Поступление денег без задержек. - Для России, стран СНГ и Европы. - Без вложений и установки ПО. - Специально для новичков и [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви