У «Карпатах» презентували VG Test (+ відео)

By  | 20.05.2016 | Filed under: Публікації

20 травня в готельно-курортному комплексі «Карпати» (м. Трускавець) відбулася презентація лабораторного аналізатора VG Test, який дозволяє зробити діагностику бактеріального вагінозу, кандидозу, трихомоніазу за 60 секунд з точністю 95%. Презентація цього апарату здійснюється вперше в Україні.

З вітальним словом до учасників презентації звернулися міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, генеральний директор готельно-курортного комплексу «Карпати» Лев Грицак, виконавчий директор компанії ThreeA (ексклюзивний дистриб’ютор VG Test) Севда Шабані. Професор Даніель Зейдман, який входить в десятку кращих лікарів Ізраїлю, у відеозверненні дав відповіді на найбільш популярні запитання, які виникають щодо нового методу – відносно його характеристик, параметрів, переваг та перспектив.

VG Test – це революційний підхід в біо-медичній діагностиці. Розроблений у 2012 році апарат виводить на якісно новий рівень діагностику вагінітів, кандидозу, трихомоніазу та інших захворювань статевих органів. Тест легкий та простий у використанні: після введення у апарат біоматеріалу від пацієнтки (мазок з піхви, тампон з виділеннями) лікар отримує результат за 60-90 секунд (в залежності від виставлених параметрів). Це дозволяє швидко встановити діагноз та розпочати ефективне лікування, точково спрямоване на першопричину проблеми.

Головною частиною презентації VG Test стала доповідь доктора Моше Ґолана з Ізраїлю (3QBD Company), який детально розповів про лабораторний аналізатор. Він порівняв його із PCR-тестом та іншими методами діагностики (КОН-тест, вимірювання рівня рН і мікроскопії, бали Nugent тощо), які використовуються в сучасній гінекології. Новий метод базується на спектрометрії іонної рухливості, що є найчутливішим аналітичним методом для виявлення летких сполук (проходить вимірювання швидкості руху різних іонів в електричному полі).

Біогенні аміни триметиламін, путресцин і кадаверин складають групу кліткових компонентів, які відіграють важливу роль в регуляції життєвого циклу клітини від виникнення до самоліквідації. Вони можуть слугувати біологічними маркерами патологічних станів, викликаних інфекцією чи появою злоякісних клітин. При нормальному спектрі флори виявляється низький рівень біогенних амінів, а при патогенному – досить високий. Це стосується як бактеріального вагінозу, так і кандидозу.

Як зазначив д-р Моше Ґолан, роботи над вдосконаленням тесту тривають, вивчається можливість експрес-діагностики раку шийки матки та інших онкологічних захворювань. А тим часом на лабораторному аналізаторі VG Test успішно діагностують вагінози, кандидози, трихомоніаз – про кожне з цих захворювань і спосіб діагностики пан Ґолан розповів окремо. Розповідь медика-науковця ілюстрували яскраві презентаційні слайди та вкраплення з реальних життєвих історій, у тому числі з його власної родини.

На завершення презентації медики та журналісти мали можливість задати запитання та почути на них вичерпні відповіді.  Запитання стосувалися надійності та точності цього методу діагностики (95,5% чутливості та 94,4% точності), вартості обстеження в різних країнах, ціни самого апарату, можливості виявлення не лише гінекологічних, але і урологічних захворювань. Задав запитання і міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, не пропустивши нагоди в котрий раз прорекламувати нашу чудодійну живу воду Нафтуся, котра лікує багато захворювань сечостатевої сфери та інші хвороби.

Презентація VG Test тривала в загальному близько трьох годин. Завершилася вона спільною фотосесією. Участь у презентації взяли медики з санаторно-оздоровчих закладів та лікарень Трускавця та регіону, представники влади. Детальне висвітлення презентації (з коментарями спеціалістів) буде на 5 каналі, ZIK TV, Трускавець-Онлайн, Трускавецькому Інтернет-телебаченні, а також в місцевій, регіональній та обласній пресі, на Національному та місцевому радіо і в Інтернет-виданнях.

Підготував Володимир Ключак

P.S. Нижче вміщуємо додаткову інформацію про 3QBD Company, VG Test та технологію

Інформація про 3QBD Company

Компанія 3QBD – дослідницька компанія, створена докторами Зеєвом Карпасом і Авраамом Лорбером, експертами аналітичної хімії одного з провідних інститутів Ізраїлю. 3QBD розробила платформу, базовану на молекулярній діагностичній технології для застосування в гінекології, при інфекційних захворюваннях, в онкології, ветеринарії і для санітарно-гігієнічних досліджень продуктів харчування.

Інформація про VG Test

VG Test – метод діагностики бактеріального вагінозу, кандидозу, трихомоніазу.

VG Test був розроблений групою міжнародних учених для задоволення особливих потреб практикуючих гінекологів, надаючи їм широкий спектр переваг:

- 95% точність в діагностиці – значно вище, ніж Amsel тест, Nugent рахунок і метод культур;

- безпосередні результати отримані за 60 секунд;

- простий діагностичний тест для виявлення складних проблем, в тому числі і при безсимптомних захворюваннях;

- економія часу – швидка діагностика вивільняє час для вирішення проблем більш складних захворювань;

- встановлює довірливі відносини лікаря з пацієнтом через точний діагноз та ефективне лікування;

- допомагає розширити клієнтську базу.

Технологія

Підвищення рівня біогенних амінів в людському організмі може вказувати на неблагополучне чи патологічне середовище в організмі.

3QBD розроблено пристрій VG Test (запатентовано), щоб вимірювати біогенні аміни на основі технології IMS (спектрометрія іонної рухливості).

Тест досить чутливий для вимірювання амінів навіть у низьких концентраціях.

VG Test дозволяє гінекологу:

- виявити інфекційні захворювання з високою точністю діагнозу, отримання результату за короткий період часу;

- проводити контроль при лікуванні антибіотиками;

- раннє виявлення та профілактика захворювань до і під час вагітності для запобігання ускладнень під час вагітності.

VG Test є простим, неінвазивним. Все, що потрібно – це мазок з піхви.

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на фестиваль циркового мистецтва “Трускавецький фігляр”
  20.04.2018 | 15:21

  Також читайтеЗапрошуємо на роботу адміністратора (0)Запрошукємо на роботу адміністратора та офіціанта (0)Запрошуємо на роботу директора та бухгалтера (0)На роботу потрібні медсестра та дієтсестра (0)

 • DoorFloor – двері та підлогове покриття
  19.04.2018 | 17:38

  Салон та інтернет-магазин DoorFloor пропонує якісні та надійні вхідні та міжкімнатні двері переглянути каталог можна за посиланням – https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri/mizhkimnatni-dveri-tryskavec Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви