У Львові знову відклали розгляд апеляції про поновлення О. Радзієвського на посаді мера Дрогобича

By  | 04.11.2014 | Filed under: Новини

У понеділок, 3 листопада, Львівський адміністративний апеляційний суд знову переніс розгляд апеляції Дрогобицької міської ради на рішення Дрогобицького міськрайонного суду щодо поновлення Олексія Радзієвського на посаді Дрогобицького міського голови.

Причиною чергового перенесення розгляду апеляції і на цей раз послужила відсутність в судовій залі захисника інтересів міської ради в суді. Незважаючи на те, що минулого тижня сесія міської ради прийняла рішення щодо призначення захисником інтересів міської ради в суді Михайла Яніва, керівництво ради зволікає з укладенням з ним відповідної угоди і видачею йому доручення.

Наступне засідання з розгляду апеляції заплановано на 17 листопада.

Нагадаємо, що 24 лютого під час буремних подій на столичному Майдані  віче у Дрогобичі зажадало відставки міського голови О. Радзієвського і секретаря міської ради Т. Метика. Наступного дня вони на сесії міської ради оголосили свої заяви про складання повноважень і депутати більшістю голосів проголосували за рішення про їх відставку. Згодом вже колишні посадовці оскаржили ці рішення і суди поновили їх на посадах. Однак минулого тижня на сесії міської ради лише 15 депутатів з 50 проголосували поновлення Т. Метика на посаді секретаря ради. У зв’язку з тим, що у місті не визнають легітимними ні міського голову О. Радзієвського, ні секретаря ради, не відбуваються засідання виконавчого комітету і не вирішуються нагальні проблеми життя міста.

ЗІК

Також читайте

Tags:
 • про свободу

  Яхнів-повний профан. Але свободівець(номінальний) грущ захотів до виборів у свою касу покласти трохи дивідендів. Як от “ми поставимо свого адвоката, і він виграє справу”. Де зараз місце свободи у верховній раді?-там же ж воно буде і в Дрогобичі.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Платим за лайки! – Оплата по требованию!
  25.09.2018 | 19:55

  Платим за лайки! – Выплаты по требованию! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • Платим за лайки! – Оплата сдельная!
  25.09.2018 | 19:51

  Платим за лайки! – Ежедневные выплаты! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви