У Львові знову відклали розгляд апеляції про поновлення О. Радзієвського на посаді мера Дрогобича

By  | 04.11.2014 | Filed under: Новини

У понеділок, 3 листопада, Львівський адміністративний апеляційний суд знову переніс розгляд апеляції Дрогобицької міської ради на рішення Дрогобицького міськрайонного суду щодо поновлення Олексія Радзієвського на посаді Дрогобицького міського голови.

Причиною чергового перенесення розгляду апеляції і на цей раз послужила відсутність в судовій залі захисника інтересів міської ради в суді. Незважаючи на те, що минулого тижня сесія міської ради прийняла рішення щодо призначення захисником інтересів міської ради в суді Михайла Яніва, керівництво ради зволікає з укладенням з ним відповідної угоди і видачею йому доручення.

Наступне засідання з розгляду апеляції заплановано на 17 листопада.

Нагадаємо, що 24 лютого під час буремних подій на столичному Майдані  віче у Дрогобичі зажадало відставки міського голови О. Радзієвського і секретаря міської ради Т. Метика. Наступного дня вони на сесії міської ради оголосили свої заяви про складання повноважень і депутати більшістю голосів проголосували за рішення про їх відставку. Згодом вже колишні посадовці оскаржили ці рішення і суди поновили їх на посадах. Однак минулого тижня на сесії міської ради лише 15 депутатів з 50 проголосували поновлення Т. Метика на посаді секретаря ради. У зв’язку з тим, що у місті не визнають легітимними ні міського голову О. Радзієвського, ні секретаря ради, не відбуваються засідання виконавчого комітету і не вирішуються нагальні проблеми життя міста.

ЗІК

Також читайте

Tags:
 • про свободу

  Яхнів-повний профан. Але свободівець(номінальний) грущ захотів до виборів у свою касу покласти трохи дивідендів. Як от “ми поставимо свого адвоката, і він виграє справу”. Де зараз місце свободи у верховній раді?-там же ж воно буде і в Дрогобичі.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви