У Львові знову відклали розгляд апеляції про поновлення О. Радзієвського на посаді мера Дрогобича

By  | 04.11.2014 | Filed under: Новини

У понеділок, 3 листопада, Львівський адміністративний апеляційний суд знову переніс розгляд апеляції Дрогобицької міської ради на рішення Дрогобицького міськрайонного суду щодо поновлення Олексія Радзієвського на посаді Дрогобицького міського голови.

Причиною чергового перенесення розгляду апеляції і на цей раз послужила відсутність в судовій залі захисника інтересів міської ради в суді. Незважаючи на те, що минулого тижня сесія міської ради прийняла рішення щодо призначення захисником інтересів міської ради в суді Михайла Яніва, керівництво ради зволікає з укладенням з ним відповідної угоди і видачею йому доручення.

Наступне засідання з розгляду апеляції заплановано на 17 листопада.

Нагадаємо, що 24 лютого під час буремних подій на столичному Майдані  віче у Дрогобичі зажадало відставки міського голови О. Радзієвського і секретаря міської ради Т. Метика. Наступного дня вони на сесії міської ради оголосили свої заяви про складання повноважень і депутати більшістю голосів проголосували за рішення про їх відставку. Згодом вже колишні посадовці оскаржили ці рішення і суди поновили їх на посадах. Однак минулого тижня на сесії міської ради лише 15 депутатів з 50 проголосували поновлення Т. Метика на посаді секретаря ради. У зв’язку з тим, що у місті не визнають легітимними ні міського голову О. Радзієвського, ні секретаря ради, не відбуваються засідання виконавчого комітету і не вирішуються нагальні проблеми життя міста.

ЗІК

Також читайте

Tags:
 • про свободу

  Яхнів-повний профан. Але свободівець(номінальний) грущ захотів до виборів у свою касу покласти трохи дивідендів. Як от “ми поставимо свого адвоката, і він виграє справу”. Де зараз місце свободи у верховній раді?-там же ж воно буде і в Дрогобичі.

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №84326 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  15.06.2018 | 10:15

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Музей придбає старі речі для експозиції
  13.06.2018 | 17:40

  Етно-музей готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) придбає речі для експозиції. Особливо цікавлять старовинні речі, стародруки, старі фотографії, давній одяг, речі повсякденного вжитку не пізніше поч. ХХ ст., господарські знаряддя, картини та ікони. Тел. (03247) 5-14-08. Також читайтеПродається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви