У НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця відзначили День Європи

By  | 17.05.2019 | Filed under: Новини

Щорічно в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У рамках святкувань Дня Європи у НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця пройшов урочистий загальношкільний захід, інформує сайт школи-гімназії. В актовій залі школи зібралися молодші школярі і старшокласники, вчителі і батьки, а також запрошені гості. Цього року для представлення вибрали країну, яка є сусідкою нашої держави – Польщу. Учасники дійства у яскравих костюмах, що відтворювали настрій і дух різних історичних епох, вражали глядачів різноманітними образами: Папи Римського Івана Павла ІІ, письменника Адама Міцкевича, видатних учених Миколи Коперника та Марії Склодовської-Кюрі. Були тут і казкові персонажі: смурфики і варенички. Глядачі потрапили на прогулянку затишними польськими вуличками, побували на міській площі Кракова, побачили славнозвісний Краківський замок тощо.

Наполеглива підготовка, старанність дітей, майстерність педагогів, учителів іноземної мови, – все це дало відповідний результат. До організації та проведення цього свята долучилися вчителі Леся Дукас, Марія Кісилевич, Оксана Прокопішак, Галина Тріщук, Ніна Дербаба, Леся Терлецька, Віта Бутенко, Людмила Залевська, Галина Ключник, Роман Риб’як та завуч Руслана Болюк.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви