У Стебницькій мерії обговорили оптимізацію шкіл

By  | 16.03.2017 | Filed under: Новини

3 березня в сесійній залі Стебницької міської ради відбулось обговорення проблем місцевих шкіл. Ініціаторами зустрічі виступили заступник міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних питань Василь Качмар та начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко. Участь у дискусії також взяли деякі керівники навчальних закладів міста Котермака. Стебницький “актив” був представлений міським головою Петром Старосольським, секретарем ради Андрієм Петруняком, членом місцевого виконкому Ольгою Мицак, депутатами Стебницької та Дрогобицької міських рад.

Петро Сушко заявив, що на фінансування шкіл Дрогобича та Стебника бракує коштів. “Матеріальна база і утримання шкіл складали 25 млн грн, зараз – 30 млн грн.”, – поскаржився посадовець. Петро Ярославович додав, що недофінансування місцевих навчальних закладів призведе до погіршення їх матеріально-технічної бази.

“Пане Петре, ви бідкаєтесь, що бракує коштів на матбази місцевих шкіл. Скільки років Ви обіймаєте посаду та які суми за цей період витрачені на покращення матеріально-технічних баз окремо стебницьких та дрогобицьких шкіл”, – поцікавився депутат Стебницької міськради Ярослав Пецюх у начальника відділу освіти.

Пан Сушко відмовився надати навіть приблизні дані про витрати та не уточнив період, протягом якого керує місцевою освітою.

Представник депутатського корпусу Дрогобицької міськради від Стебника Тарас Петруняк також прокоментував питання “хронічного” браку коштів на школи міста калійників. Тарас Мирославович зазначив, що фінансування матеріально-технічних баз стебницьких та дрогобицьких шкіл здійснюється у співвідношенні – “0 до 100″.

Депутат Дрогобицької міськради, член робочої “освітньої” групи, директор ЗОШ №18 Роман Броницький зауважив, що можновладці Дрогобича та Стебника повинні напрацювати компромісний проект рішення. Роман Зіновійович переконував присутніх, що потрібно “на підставі пропозицій виробити спільну канву”.

Присутні в залі стебницькі обранці поцікавились у Василя Качмара та Петра Сушка – з якими пропозиціями вони приїхали, ініціювавши зустріч. Однак, заступник міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних питань та його колега відмовились озвучити своє бачення розв’язання проблеми. Василь Богданович повідомив про створення в Дрогобицькій мерії робочої групи з оптимізації у галузі освіти. Також можновладець наголосив на необхідності створення аналогічної групи у Стебницькій міській раді для надання своїх пропозицій.

Як стало відомо СВ з джерела у Стебницькій мерії, йдеться про можливе закриття початкової школи в мікрорайоні Солець та позбавлення ІІІ ступеня акредитації ЗОШ №6, №7 та №11. Таким чином у цих школах учні зможуть навчатись лише до 9-го класу включно.

Василь Качмар запропонував міському голові Стебника Петру Старосольському висловити офіційну позицію. Втім, Петро Романович не озвучив свого ставлення до “освітньої” проблеми, відмовившись стати на захист місцевих шкіл.

Як повідомлялось раніше, реорганізацію в освіті Дрогобича і Стебника планують розпочати з оптимізації десятих класів.

Стебницькі Вісті

Трускавецький вісник

Також читайте

Tags: ,

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №71998 Ремонт Холодильників,Морозильних Камер,Пральних Машин на дому т.0675836930
  26.04.2017 | 13:35

  Виконую Ремонт Холодильників,Морозильних Камер,Пральних Машин на дому у замовника у м.Дрогобич,Стебник,Трускавець,Борислав,Стрий та у селах району т.0675836930 Трускавецький вісник Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за [...]

 • У Трускавці прийом громадян проведе заступник прокурора Львівської області
  26.04.2017 | 11:02

  16 червня 2017 року об 11 год. у приміщенні Трускавецького відділу Дрогобицької місцевої прокуратури (м. Трускавець, вул. Річки, 31, тел. (247) 5-41-73) буде проводити особистий прийом громадян заступник прокурора Львівської області Борейко Галина Дмитрівна. Трускавецький вісник Також читайтеПрокуратура наполягає на стягненні пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури (0)Звернення Дрогобицької місцевої прокуратури (0)У Дрогобицькій [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

VK опитування: Найбільш впливова особа Трускавця

Архіви