У Трускавецькій школі мистецтв пройшов академконцерт відділу народних інструментів

By  | 07.03.2018 | Filed under: Новини

6 березня у Трускавецькій дитячій школі мистецтв імені Романа Савицького (директор Ігор Нич) пройшов звітний академічний концерт відділу народних інструментів, який очолює Леся Баб`як. Концерт тривав трохи більше однієї години, і за цей час учні показали свої вміння та навики гри на таких інструментах як бандура, сопілка, домра, акордеон, баян та інших. Особливо зворушив батьків виступ, в якому разом з двома іншими бандуристами взяла участь викладачка Леся Баб`як.

В концерті звучали різні твори – українські народні мелодії, класична музика, музика з відомих кінофільмів тощо. Більшість слухачів становили батьки вихованців школи мистецтв, які наочно могли пересвідчитися, яким результативним є навчання у Трускавецькій школі мистецтв. Завершився концерт виступом зведеного ансамблю народних інструментів молодших класів та заключним словом до батьків і учнів завідувачки відділу Лесі Баб`як.

Також читайте

Tags: , ,

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста
  19.03.2018 | 17:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу медсестер та масажиста. Нові вакансії пов’язані зі стартом в «П`ятому океані» нової оздоровчої програми з детоксикацією та схудненням. Телефони для довідок: (03247) 6-55-53, 068-955-97-95. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа” (0)У Трускавці вшанують [...]

 • Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа”
  16.03.2018 | 10:18

  Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста (0)У Трускавці вшанують Героїв Небесної Сотні (0)Запрошуємо на балет “Ромео і Джульєтта” (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви