У Трускавці активізувалися анонімники

By  | 01.10.2018 | Filed under: Публікації

До Трускавецького відділення поліції останнім часом поступає велика кількість анонімних дзвінків з повідомленням про факти торгівлі у невстановлених для цього місцях. Про це 1 жовтня на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив начальник Трускавецького ВП Максим Гук. Та коли поліціянти виїжджають за вказаними адресами, то жодних порушників не виявляють. Замітки про так звану «стихійну торгівлю» від анонімщиків розміщені і на сайті «джерела.ком», каже очільник поліції Трускавця. Він попросив у випадку виявлення фактів торгівлі у невстановлених для цього місцях викликати поліцію, при цьому представлятися власним іменем та прізвищем, і на місці дочекатися прибуття правоохоронців. Адже проблему можна подолати тільки спільними зусиллями, переконаний Максим Гук.

Заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, котрий проводив понеділкову нараду, закликав інспекцію з питань благоустрою ТМР (керівник Надія Марущак) координувати свою діяльність з поліцією. «Якщо буде потрібно, до цього процесу ми залучимо і ЗМІ», – каже Олексій Балицький.

Також начальник поліції Максим Гук доповів про перебої в роботі відеокамер, що ускладнює роботу з виявлення винуватців ДТП.

Під час наради її головуючий доповів про завдання, поставлені керівництвом області на відеоконференції, котра проходить завжди в понеділок зранку. Зокрема, питання стосується так званих «мінімізаторів», тобто підприємств та підприємців, у котрих заробітна плата є досить низькою. У Трускавці кількість «мінімізаторів» зменшилася до 24, в їхньому числі є і ОСББ та КП «Трускавецьжитло», поінформував Олексій Балицький.

Начальник відділу з питань мобілізаційної та оборонної роботи ТМР Юрій Солян повідомив, що 1 жовтня розпочався осінній призов на строкову військову службу, котрий триватиме до 31 грудня, тобто на місяць довше, ніж в попередні роки. Планується набрати на військову службу 17 960 осіб віком від 20 до 27 років, що на 4 тисячі більше від попереднього сезону. Новобранці з вищою освітою служитимуть рік, без неї – півтора. Призовні комісії вже розпочали роботу, в Дрогобицькій від Трускавця буде присутній Юрій Солян, а в разі його відсутності – Роман Коваль.

Про здійснені та заплановані ремонти в місті доповів начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич. Про два виїзди на пожежі минулого тижня (вулиця Стебницька та готель у Східниці) говорив представник ДСНС. Про новий флюорограф (на фото) в міській поліклініці, який є надсучасним, цифровим, красивим та зручним, розповів головний лікар міської лікарні Ігор Стасик. Про підготовку до Дня вчителя та опалювального сезону доповів начальник відділу освіти Орест Лобик. З новинами відділу культури ознайомила начальник відділу Тетяна Татомир.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви