У Трускавці буде аквапарк європейського рівня

By  | 17.11.2017 | Filed under: Публікації

У Трускавці розпочато спорудження аквапарку, аналогів якому в Україні немає. В готельно-курортному комплексі «Карпати» вже другий рік тривають роботи по модернізації СПА-комплексу, який може перетворитися в одну з найголовніших атракцій не лише цієї оздоровниці, а й всього курорту.

Про те, що в планах і яким буде цей аквапарк, ми запитуємо генерального директора Трускавецького ГКК «Карпати» Лева Ярославовича Грицака. Ось що він розповів.

- Ми вже кілька років працюємо над реконструкцією нашого лікувально-профілактичного корпусу, де розміщений басейн і спортивний зал, над перетворенням його в аквапарк.

У моїх планах давно було створити аквапарк на території міста Трускавця. З різних причин це не вдалося реалізувати за час моїх двох каденцій на посаді міського голови, тому зараз вирішив реалізувати це в «Карпатах».

Ми вже зробили проект, знайшли оптимальний варіант, який відповідав би потребам людей і був би вигідний для нашого готельно-курортного комплексу. Цим проектом я задоволений. Ми його зробили почерговим.

Першу чергу ми запустили ще в минулому році, зараз робимо розширення роздягалень. Це має бути сучасна система пропуску і контролю над роботою СПА-центру. Додатково ми ще робимо великий тренажерний зал, фітнес-зал.

Друга черга – це приміщення з великою (8,5 метрів в діаметрі) металічною ванною, де буде мінеральна вода з різноманітними душами. Почергово (починаючи від п’ят до шиї) там проходитиме масаж мінеральною водою. Дуже цікавим є спосіб прийняття цієї ванни. Вона округла, восьмикутної форми. Людина сідає на одне місце, через 2 хвилини по сигналу метронома пересідає на інше і так далі. В Україні я такого не зустрічав, щось подібне довелося бачити лише за кордоном. Отже, йде почерговий масаж – спочатку п’ят, потім гомілок, далі стегон, сідниць, попереку, грудного відділу, плечового поясу, шийного відділу. Передбачені там і кілька лежаків у воді, де здійснюється загальний масаж всього тіла в лежачому положенні.

Третя черга – це ванна басейну для прийому процедур для людей літнього віку. Це теж буде ванна з різними атракціями оздоровчого плану.

Далі ванна для молоді – з різними атракціонами, гірками тощо.

П`ята черга – це будівництво відкритого басейну, який знаходитиметься перед сьогоднішнім лікувально-профілактичним відділенням.

І шоста черга – це будівництво автостоянки. Шосту чергу ми вже практично зробили в цьому році – з дозволу Трускавецької міської ради. Стоянка призначена для обслуговування цього аквапарку.

Зараз проект знаходиться на експертизі, вона в найближчі дні має завершитися, і ми приступаємо до підготовчих робіт по другій, третій та четвертій черзі. Зараз приступаємо до спорудження буронабивних фундаментів – це дуже вартісні роботи.

Як я вже зазначив, почали ми ці роботи в 2016 році, а об’єм робіт, який треба зробити, ще досить великий. Але крок за кроком ми наближаємося до реалізації цього проекту, який стане приємною несподіванкою для гостей нашого готельно-курортного комплексу. Здаватимемо його почергово, як і заплановано проектом.

- Басейни і в цілому СПА-центр використовується для оздоровлення людей, – каже керівник бактеріологічної лабораторії ГКК «Карпати», кандидат біологічних наук, доцент Анжеліка Івасівка. – Баклабораторією кожного тижня здійснюється санітарно-бактеріологічний аналіз показників води. На постійному контролі також хімічні показники, аналіз кількості залишкового хлору. У випадку відсутності контролю над всіма цими параметрами є ризики виникнення чи загострення ряду захворювань, зокрема шкірних та алергічних. Можу запевнити всіх користувачів нашого СПА-центру, що контроль якості води в басейнах ГКК «Карпати» проводиться належним чином, а якщо точніше – на високому рівні за допомогою сучасного обладнання. А оскільки час не стоїть на місці, а йде вперед, то «Карпати» йдуть в ногу з часом, закуповують нове сучасне обладнання, адже для нас дуже важливою є якість наданих послуг. Бути лідером у всьому – така точка зору керівника нашої оздоровниці Лева Грицака. Так що приходьте, будь ласка, плавайте, відпочивайте і набирайтеся сил в нашому спортивно-оздоровчому комплексі ГКК «Карпати».

Детальніша інформація про послуги СПА-центру ГКК «Карпати» і про розцінки – за тел. (03247) 6-24-41.

Підготував Володимир Ключак

На фото: зовнішній вигляд водно-спортивного комплексу ГКК «Карпати» до початку реконструкції.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви