У Трускавці на День міста пройшов фестиваль оркестрів «Яскрава Симфонія Прикарпаття»

By  | 18.06.2019 | Filed under: Публікації

14-16 червня у Трускавці на День міста вшосте відбувся фестиваль оркестрів, інструментальних ансамблів та мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття».

До Трускавця на фестиваль завітали 10 оркестрів та ансамблів – переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів інструментального жанру, а також два колективи мажореток. Учасники приїхали із різних куточків України: представлена Київська, Дніпропетровська, Волинська, Закарпатська, Львівська області. Спеціальним гостем фестивалю став Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України.

Впродовж трьох фестивальних днів колективи дарували свою музичну майстерність мешканцям та гостям міста на концертах просто неба. А на закритті фестивалю на головній площі міста відбулось спільне виконання пісні «Моя Україно» – більше 300 оркестрантів разом виконали цю композицію на головній площі міста під диригуванням Народного артиста України, генерал-майора Володимира Федоровича Деркача.

 Гран-Прі фестивалю здобув Народний духовий оркестр «Політехнік» Національного університету «Львівська політехніка» та Ансамбль народних інструментів «Гармонія» «Ужгородського музичного коледжа ім. Д. Є. Задора».

Фестиваль відбувся за підтримки Трускавецької міської ради та особисто міського голови А. Б. Кульчинського.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви