У Трускавці планують витратити з міського бюджету майже 3 млн грн на святкування Дня міста

By  | 13.03.2017 | Filed under: Новини

Сьогодні, 13 березня, бюджетна комісія Трускавецької міської ради розглянула питання кошторису святкування 190-річчя міста, яке заплановано на червень 2017 року. А вже у вівторок 14 березня питання планують винести на сесію міської ради для затвердження кошторису депутатами. Попередній бюджет святкування дня міста становить 2,98 млн грн.

Основні заходи святкування мають відбутися 8-18 червня 2017 року. Згідно з проектом святкування, всі витрати будуть покладені на міський бюджет. А саме: 2,52 млн грн з коштів міського відділу культури, 8,5 тис. грн – відділу освіти; 445 тис грн – управління розвитку міста.

З цих коштів основна сума піде на оплату гонорарів запрошених артистів. Виступати на заключному вечірньому концерті 18 червня в Трускавці планують запросити Тіну Кароль та групу «Тартак». Сумарний гонорар – 750 тис. грн, окремо гонорари артистів не вказані.

380 тис. грн з бюджету Трускавця заплатять Ігорю Кондратюкові за його шоу «Караоке на майдані», яке він проведе 18 червня протягом двох годин на площі перед міським бюветом.

Гонорар «Пікардійської терції», яка повинна виступити на вечірньому концерті 16 червня, складе 160 тис. грн. Після їх виступу трускавчани та туристи зможуть побачити виставу «Вишневий сад» (не вказано виконавців) за 70 тис. грн з міського бюджету, а також побачити лазерне шоу на фасаді поліклініки №1 за 112, 2 тис грн.

На святкування також планують запросити місцевих співачку Оксану Муху та скрипаля Олександра Божика, яким пропонують 50 тис. грн спільного гонорару.  Ще за 55 тис. грн в Трускавці виступить львівська група «Мері».

Крім того, організатори планують запросити колективи двох польських театрів – «Маката» (Варшава)  та «Wagabunda» (Краків) за 80 тис. грн та 70 тис. грн відповідно.

Отже, сумарно на гонорари основних артистів планують витратити понад половину бюджету святкування – 1,62 млн грн. Ще 360 тис. грн – на промоцію курорту та прес-тур журналістів. На даний момент детальна інформація, що входить в промоцію і прес-тури відсутня.

Наші Гроші. Львів

Трускавецький вісник

Також читайте

Tags:
 • Олена

  150 тисяч гривень на виступи двох театрів з польських міст Кракова і Варшави????!!!!! Ці міста не є партнерами Трускавця. Трускавець має багато польських міст-партнерів, котрі б могли привезти безкоштовно і театри, і артистів (подарувати виступ). В тому ж польському місті-побратимі Сянку є музиканти – лауреати міжнародних конкурсів, якщо хтось скаже що рівень не той! То для чого ж тоді шановний мер стільки раз до Польщі роз’їжджав і піарився на цих візитах якщо насправді йому це партнерство до лампочки і все “рішає Саша і Наташа”, кого брати і звідки, за немалі гроші громади ??? Це тільки одне із запитань з нагоди того трускавецького “юбілеєбєсія”!

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Ogłoszenie
  23.03.2017 | 15:45

  Uwaga! Drodzy mieszkańcy Truskawca i goście miasta! 25 marca 2017 roku z 9.00 do 18.00 w Truskawcu będzie odbywać się I etap Mistrzostw Ukrainy z wyścigów górskich na samochodach. Jest to atrakcyjne widowisko, lecz w tym samym czasie znacznie ważniejsza jest bezpieka! Dlatego prosimy rodziców zadbać o bezpieczeństwo dzieci i nie pozostawiać je bez nadzoru! [...]

 • Лев Грицак зустрінеться з трускавчанами
  20.03.2017 | 18:58

  У четвер, 23 березня, в приміщенні трускавецької URBAN-бібліотеки, що на вул. Борриславській, 36, відбудеться зустріч зі знаною і шанованою в Трускавці та далеко за його межами, різносторонньо цікавою людиною, двічі міським головою Трускавця (2002-2010 рр.) Левом Ярославовичем Грицаком. Під час зустрічі відбудеться презентація книги Лева Грицака «Дерева моєї долі». Початок о 17.00. Трускавецький вісник Також [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

VK опитування: Найбільш впливова особа Трускавця

Архіви