У Трускавці презентували книгу Вікторії Андрусів «Тринадцять жінок Івони»

By  | 15.11.2017 | Filed under: Новини

Як анонсувалося, 14 листопада відбулася дуже цікава та тепла зустріч з Вікторією Андрусів. Представляв молоду і ще зовсім невідому трускавецькому читачеві письменницю один із провідних українських сучасних письменників Володимир Шовкошитний, який є ще і видавцем. У його видавництві «Український пріоритет» і вийшла нова книга В.Андрусів «Тринадцять жінок Івони». Ця книга – це книга для літературних гурманів. Адже що може бути захопливішим, аніж дослідження мережевих станів літературного героя, отже, і своїх власних. Як говорить авторка, – чоловіки все життя «п’ють» нашу кров просто так, то чому не надати цьому якогось сенсу, але книга не про те, що ви подумали. А щоб зрозуміти про що саме, її треба читати. Пані Вікторія розказувала про себе, про свою творчість і про свої книги.

Про пані Вікторію ми довідались від Василя Кузана, адже вони довгий час проживали на Закарпатті, і саме там Вікторія розпочала свій літературний шлях.

Крім презентації книги пан Володимир розповів про книги, що виходять у цьому видавництві і зробив дуже щедрий подарунок для нашої бібліотеки.

Після офіційної частини презентації книги зустріч плавно перетекла у неформальну з келихом хорошого закарпатського вина трьохрічної витримки, запашної кави та яблучного пляцка, який спекла Вікторія Андрусів.

А в іншому залі URBAN-бібліотеки в цей час відбувалося засідання Англійського клубу. Така завантаженість нашої бібліотеки є свідченням того, що цей проект є дуже успішний і такий формат публічного громадського відкритого простору дуже є затребуваний громадою міста.

Віра Савка, завідувач URBAN-бібліотеки м. Трускавця

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на пісенно-гумористичний фестиваль “Борислав сміється” (0)АТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)

 • АТБ запрошує на роботу
  06.08.2018 | 11:01

  Національна мережа продуктових магазинів АТБ запрошує на роботу в м. Трускавець: - продавця-консультанта – 6100 грн/міс, - охоронника – 6300 грн/міс, - молодшого приймальника товарів (вантажника) – 6300 грн/міс, - помічника продавця-консультанта (прибиральницю) – 5300 грн/міс. Зазначено орієнтовний рівень доходу в місяць. Звертатись за тел. 068-861-16-64, 050-385-01-47. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви