У Трускавці презентували книгу Вікторії Андрусів «Тринадцять жінок Івони»

By  | 15.11.2017 | Filed under: Новини

Як анонсувалося, 14 листопада відбулася дуже цікава та тепла зустріч з Вікторією Андрусів. Представляв молоду і ще зовсім невідому трускавецькому читачеві письменницю один із провідних українських сучасних письменників Володимир Шовкошитний, який є ще і видавцем. У його видавництві «Український пріоритет» і вийшла нова книга В.Андрусів «Тринадцять жінок Івони». Ця книга – це книга для літературних гурманів. Адже що може бути захопливішим, аніж дослідження мережевих станів літературного героя, отже, і своїх власних. Як говорить авторка, – чоловіки все життя «п’ють» нашу кров просто так, то чому не надати цьому якогось сенсу, але книга не про те, що ви подумали. А щоб зрозуміти про що саме, її треба читати. Пані Вікторія розказувала про себе, про свою творчість і про свої книги.

Про пані Вікторію ми довідались від Василя Кузана, адже вони довгий час проживали на Закарпатті, і саме там Вікторія розпочала свій літературний шлях.

Крім презентації книги пан Володимир розповів про книги, що виходять у цьому видавництві і зробив дуже щедрий подарунок для нашої бібліотеки.

Після офіційної частини презентації книги зустріч плавно перетекла у неформальну з келихом хорошого закарпатського вина трьохрічної витримки, запашної кави та яблучного пляцка, який спекла Вікторія Андрусів.

А в іншому залі URBAN-бібліотеки в цей час відбувалося засідання Англійського клубу. Така завантаженість нашої бібліотеки є свідченням того, що цей проект є дуже успішний і такий формат публічного громадського відкритого простору дуже є затребуваний громадою міста.

Віра Савка, завідувач URBAN-бібліотеки м. Трускавця

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Виїзний комп’ютерний майстер
  13.02.2018 | 02:36

  Вирішення будь-яких проблем з стаціонарним комп’ютером чи ноутбуком у Вас вдома та в зручний для Вас час. Виїзд здійснюється по м. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий. Досвідчений комп’ютерний майстер налаштує ваш ноутбук, планшет або комп’ютер, в Вашій присутності. Проведе профілактику, ремонт, діагностику комп’ютерної техніки, роботи операційної системи та програмного забезпечення, налаштує Internet. Проконсультує по ціні виявленої [...]

 • №80313 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  04.02.2018 | 16:06

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви