У Трускавці презентують «Олімпійський урок»

By  | 14.09.2018 | Filed under: Новини

У суботу, 15 вересня, в Трускавці відбудеться презентація проекту «Олімпійський урок в західному регіоні Львівської області». Проект буде реалізовуватись спільно Національним Олімпійським Комітетом України, представництвом НОКУ у Львівській області та Міжнародним Центром «Європейська інтеграція України». Про це повідомив директор МЦ «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько.

Метою проекту є: 1) популяризація гуманістичних цінностей олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, прагнення досконалості, 2) формування в учнів навичок і культури здорового способу життя; вміння і прагнення досягати своєї мети в будь-якій сфері діяльності; залучення їх до активного способу життя, занять фізичною культурою та спортом, 3) підготовка здорових, мотивованих, освічених і фізично міцних громадян для нашої країни.

Основний меседж проекту: Найефективнішим засобом формування характеру є праця. Сильний характер мають ті люди, які ставлять перед собою певні цілі в будь-якій сфері діяльності, наполегливо досягають їх втілення в життя, долають усі перешкоди на шляху досягнення мети. Характер людини формується в діяльності!

Керівник проекту в регіоні: член НОК України та спортсмен-олімпієць Дмитро Мицак.

На презентації будуть присутні представники НОК України, міські голови та представники міст, в яких будуть здійснюватись заходи першого етапу проекту: Борислава, Трускавця, Старого Самбора та Дрогобича.

До участі в презентації запрошуються журналісти і представники ЗМІ. Початок презентації – о 15.30 в конференц-залі готелю «Трускавець 365».

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви