У Трускавці презентують «Олімпійський урок»

By  | 14.09.2018 | Filed under: Новини

У суботу, 15 вересня, в Трускавці відбудеться презентація проекту «Олімпійський урок в західному регіоні Львівської області». Проект буде реалізовуватись спільно Національним Олімпійським Комітетом України, представництвом НОКУ у Львівській області та Міжнародним Центром «Європейська інтеграція України». Про це повідомив директор МЦ «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько.

Метою проекту є: 1) популяризація гуманістичних цінностей олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, прагнення досконалості, 2) формування в учнів навичок і культури здорового способу життя; вміння і прагнення досягати своєї мети в будь-якій сфері діяльності; залучення їх до активного способу життя, занять фізичною культурою та спортом, 3) підготовка здорових, мотивованих, освічених і фізично міцних громадян для нашої країни.

Основний меседж проекту: Найефективнішим засобом формування характеру є праця. Сильний характер мають ті люди, які ставлять перед собою певні цілі в будь-якій сфері діяльності, наполегливо досягають їх втілення в життя, долають усі перешкоди на шляху досягнення мети. Характер людини формується в діяльності!

Керівник проекту в регіоні: член НОК України та спортсмен-олімпієць Дмитро Мицак.

На презентації будуть присутні представники НОК України, міські голови та представники міст, в яких будуть здійснюватись заходи першого етапу проекту: Борислава, Трускавця, Старого Самбора та Дрогобича.

До участі в презентації запрошуються журналісти і представники ЗМІ. Початок презентації – о 15.30 в конференц-залі готелю «Трускавець 365».

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви