У Трускавці пройде ІІ Міжнародний конкурс вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва

By  | 01.07.2019 | Filed under: Новини

5-8 грудня у м. Трускавець відбудеться ІІ Міжнародний Конкурс вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва. Про це повідомляє оргкомітет конкурсу. Організатори конкурсу: Трускавецька міська рада, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова).

Цього року фінал пройде у супроводі симфонічного оркестру. Також відбудеться круглий стіл за участі дипломатичних делегацій багатьох країн світу, що означає, що в дні конкурсу Трускавець стане центром міжнародної та культурної дипломатії.

Вступні внески на участь в конкурсі відсутні, конкурсанти забезпечуються проживанням та харчуванням. Переможці отримають грошові премії, кошти на це передбачені в бюджеті Трускавця. Умови участі, Положення, реєстрація на прослуховування на https://www.facebook.com/KonkursM/

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви