У Трускавці пройшли змагання з морських багатоборств та акватлону

By  | 09.10.2018 | Filed under: Новини

5-7 жовтня у плавальному басейні Трускавецького ДЮСК «Спортовець» та стадіоні ЗСШ №3 відбулись змагання Чемпіонату України з морських багатоборств (юнаки та дівчата молодшої вікової групи) та всеукраїнські змагання з акватлону (біг та плавання) «Золота осінь» серед учнів середньої та старшої вікової групи. Про це інформує адміністрація ДЮСК «Спортовець». Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська Федерація морських багатоборств та акватлону. Головний суддя змагань – Андрій Жгута (голова федерації морських багатоборств та акватлону Львівщини). У змагання брали участь збірні команди м. Києва, Київської, Черкаської, Івано-Франківської, Тернопільської, Херсонської та Львівської областей.

За результатами змагань Чемпіонату України з морських багатоборств серед юнаків Львівщина виборола 1 місце, м. Київ – 2 місце, Тернопільської обл. – 3 місце. В дівчат розклад був дещо інакшим: Тернопільська обл. – 1 місце, м. Київ – 2 місце, Черкаська область – 3 місце.

У складі збірної команди Львівської області спортсмени ДЮСК «Спортовець» Вітебський Артур і Гладкий Олег здобули 1 місце, в абсолютній першості Вітебський Артур – І місце, Гладкий Олег – 3 місце. У Всеукраїнських змагання з акватлону «Золота осінь» Маброук Алладін (студент Дрогобицького механіко-технологічного коледжу) – 2 місце, Манюк Олена – 3 місце, Кулинич Микола – 3 місце.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на Свято подяки Богові
  16.10.2018 | 09:07

  Також читайтеСвято Жнив у Трускавці пройде 15 жовтня (0)Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Телебачення, оркестр, театр з ходулями – як заохочують молодь до Церкви (0)

 • №87708 Ваш первый заработок за 60 минут. Законно и без рисков!
  14.10.2018 | 17:03

  Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме. Мы гарантируем: - Первый заработок в течении 60 минут. - Стабильный доход 24 часа в сутки. - Поступление денег без задержек. - Для России, стран СНГ и Европы. - Без вложений и установки ПО. - Специально для новичков и [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви