У Трускавці пройшов міжобласний турнір з плавання

By  | 02.10.2017 | Filed under: Новини

29 вересня у Трускавці в плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» в рамках Олімпійського тижня відбувся міжобласний турнір з плавання до Дня фізичної культури і спорту серед учнів 2005-2008 р.н. Про це інформує адміністрація ДЮСК «Спортовець». У турнірі взяли участь біля 150 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівської, Тернопільської, Черкаської, Закарпатської та Київської областей України.

На урочистому відкритті турніру учасників змагань вітали директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та завідувач відділу сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль. Приїжджі учасники турніру отримали від організаторів книжки з Олімпійською тематикою, а головний суддя змагань Роман Жгута (тренер з плавання ДЮСК «Спортовець») за сумлінну працю з нагоди Дня вчителя отримав грамоту та грошову премію міського голови Трускавця.

Змагання носили особистий характер, переможці визначались окремо серед дітей 2005-2006 р.н., 2007 та 2008 р.н. Серед трускавецьких плавців найкращих результатів добились вихованці відділення плавання ДЮСК «Спортовець», які вибороли наступні призові місця:

- Допілка Сергій – ІІІ м.100 в/с, І м.100 брас, ІІ м.50 брас;

- Жгута Олександра – ІІІ м.100 н/с;

- Савенко Назар – І м. 100 н/с, ІІІ м.50 н/с;

- Кирчей Станіслав – ІІ м.100 н/с;

- Юристовська Христина – І м.100 бат;

- Білан Божена – ІІ м.100 бат;

- Кулинич Микола – ІІ м.50 н/с;

- Лялюк Ліля – ІІ м.50 бат.

Вихованці старшої вікової групи відділення плавання ДЮСК «Спортовець» Манюк Олена і Думальський Микола допомагали у суддівстві змагань та успішно здали практичні нормативи на звання «Юний суддя зі спорту». Підготували призерів міжобласного турніру тренери ДЮСК Смеречинський Богдан, Жгута Андрій та Кирчей Олег.

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №78969 Високооплачувана офіційна робота в польщі.
  15.12.2017 | 11:09

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Запрошуємо на роботу молодших медичних сестер
  12.12.2017 | 16:04

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу молодших медичних сестер. Тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеАфіша відкриття Різдвяної ялинки (0)Програма святкування Новорічно-Різдвяних свят у Трускавці (афіша) (0)Запрошує Святий Миколай (0)Запрошуємо на Андріївські вечорниці (1)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви