У Трускавці розпочинається цикл тренінгів «Сім’я – місце сили»

By  | 09.11.2018 | Filed under: Новини

Від суботи, 10 листопада, у Трускавці стартує цикл тренінгів «Сім’я – місце сили», які проводитиме коуч Маргарита Дубовкіна. Перший тренінг на тему «Чоловік і жінка. Різниця, яка нас об`єднує», розпочнеться 10 листопада о 14.00. До програми тренінгу входять чай та смаколики

Маргарита Дубовкіна – сертифікований коуч, консультант, щаслива жінка, дружина, мама трьох синів. Девіз її життя: «Мудра жінка знає, що правий той, хто щасливий».

Впродовж тренінгу його учасники зрозуміють, що усвідомлення різниці між чоловіком та жінкою – це можливість порозумітися та налагодити стосунки; навчаться як донести до чоловіка свої почуття та бажання та як побудувати щасливі відносини;

Також учасники тренінгу отримають цінні знання про сімейні відносини та відповіді на хвилююче питання «чому він мене не розуміє?».

Тренінг буде цікавий всім, хто хоче поліпшити якість своїх відносин і життя в цілому, шукає вихід з постійних криз і конфліктів чи втомився від розчарувань. Цей тренінг допоможе побачити причини того, що відбувається у твоєму житті та зрозуміти, як ти можеш змінити ці відносини на краще, каже Маргарита Дубовкіна.

Місце проведення тренінгу: м. Трускавець. вул. І. Мазепи, 23а (дитячий центр Happyland), реєстрація обов’язкова. Детальна інформація та реєстрація за телефонами: 097-907-98-01, 098-823-50-95.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви