У Трускавці відбудеться концерт Сергія Міхалка та гурту «BRUTTO» (екс Ляпис Трубецкой)

By  | 06.05.2016 | Filed under: Публікації

Серія акустичних концертів BRUTTO почалася з блискавичного солд-ауту. Квитки на концерт у Києві були продані за 54 хвилини після того, як стартував онлайн-продаж. Наступні концерти цієї серії пройдуть: 12 травня у Львові, 13 травня в Ужгороді, 14 травня в Самборі, 15 травня в Трускавці.

24 і 25 квітня в Аtmasfera 360 (Київський планетарій) відбулися перші акустичні концерти Сергія Міхалка і Ко з програмою «Вечірнє сонце». Концерти пройшли у форматі творчого вечора: прозвучали пісні BRUTTO і Ляпісів в акустичному виконанні, вірші і розповіді, глядачі змогли поспілкуватися з учасниками групи в неформальному колі. Репортаж про концерт – на www.24tv.ua

«Концерт Brutto пройшов в домашній теплій атмосфері. Лідер гурту Сергій Міхалок після кожної пісні відверто розмовляв із публікою – розповідав життєві історії, спогади з дитинства, жартував».

http://24tv.ua/mihalok_na_akustichnomu_kontserti_u_kiyevi_rozpoviv_tsikavi_istoriyi_z_ditinstva_n680429

«Повертаючись у спогадах до тих чи інших подій, під акомпанемент гітар Паші Ланістера та Лефта (Денис Мельник), Міхалок співав пісні, що нагадували про ті часи. “Мої пісні – це не якісь філософські притчі. Це можливість зафіксувати себе і повернутися в той стан”, – розповів він залу.

Атмосфери тому, що відбувалося, додавали підібрані спеціально під кожну композицію відеопроекції на куполі Планетарію – Всесвіт, планети, гори, мегаполіси, гігантські квіти», – пише http://nv.ua/lifestyle/showbiz/mihalok-i-brutto-nachali-akusticheskij-tur-kontsertami-v-kieve-112785.html

Все почалося з виходу пісні «Вечірнє сонце» на вірші геніальної української поетеси Ліни Костенко: https://www.youtube.com/watch?v=DKNWS2eKD4U

Музиканти BRUTTO не очікували такої реакції. Було багато добрих і теплих слів… А потім прийшов лист від дочки Ліни Костенко і стало зрозуміло, що іноді, щоб тебе почули, – потрібно не кричати, а говорити тихо і спокійно.

Лист від дочки Ліни Костенко:

Шановний Сергію! …Бажаємо Вам, щоб Україна стала Вам доброю і щедрою другою Батьківщиною, – в надії, що і Білорусь, з якої у нас особливі відносини, знайде свободу і європейське майбутнє.

Звичайно, Ліна Василівна Костенко дає Вашій групі дозвіл на виконання цієї пісні і бажає Вам успіху. Прекрасне оригінальне виконання. Ми теж дуже поважаємо творчість Вашої групи в усіх її еволюціях і цінуємо її громадянську позицію. Дякую Вам за те, що були з нами в ті трагічні і прекрасні часи Революції гідності. Це назавжди.

Всього найкращого!

Оксана Пахльовська»

Натхненні успіхом пісні, BRUTTO підготували особливу акустичну програму в форматі творчого вечора з Міхалком і Ко – «Вечірнє сонце».

Такі зустрічі дозволять створити особливу атмосферу, яка неможлива на великих концертах, уможливить тісне спілкування фанатів групи зі своїми кумирами. Вони для тих, хто хоче не тільки побачити і почути, але й відчути або навіть стати співучасником …

Виступи з акустичною програмою «Вечірнє сонце» пройдуть в таких містах:

12 травня – Львів

13 травня – Ужгород

14 травня – Самбір

15 травня – Трускавець

19 травня – Чорноморськ

20 травня – Одеса

3 червня – Дніпропетровськ

Більше інформації про концерти ви знайдете в соціальних мережах і на сайті BRUTTO http://brut.to/ru/

За даними прес-релізу

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви