У Трускавці відзначили Міжнародний день інвалідів

By  | 29.11.2018 | Filed under: Публікації

Всім відомо, що завдяки почуттю гумору набагато легше йти по життєвому шляху, протистояти неприємностям і вирішувати проблеми. З гумором жити набагато легше і приємніше. Життя людини неможливо уявити без гумору. Українці повинні цінувати свою здатність жартувати, веселитися, розважатися і робити це якомога частіше на славу себе самих і нашої держави в цілому.

Як всі ми прекрасно знаємо, сьогодні ситуація в країні складна, але українці завжди мали добре почуття гумору, вміли висміювати своїх ворогів і змушували їх виглядати дурними і безглуздими. Саме це вдалося Івану Нечую-Левицькому в повісті «Кайдашева сім’я», яка вже друге сторіччя посідає почесне місце серед найпопулярніших творів української літератури.

29 листопада в Трускавецькій центральній міській бібліотеці відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю. Секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко наголосила, що цей день – це в першу чергу справедлива шана суспільства до людей, які потребують захисту і підтримки. Працівник Народного дому Олена Соляник побажала їм здоров’я, терпеливості і успіху. Один із старійшин нашого міста Лев Петранівський не полінувався прийти і навіть подарував присутнім арію із оперети «Принцеса цирку». Бібліотекар читального залу Ореста Касперська запросила до перегляду стрічки «Кайдашева сім’я» і побажала, щоб «і в вас і в нас все було гаразд» і з посмішкою…

Член Асоціації інвалідів, почесний мешканець Трускавця В`ячеслав Умнов презентував присутнім кілька своїх нових віршів, які принесли усім тепло і надію. На завершення заходу Голова Асоціації інвалідів міста Надія Заблоцька ще раз нагадала, що вона завжди рада допомогти, поспівчувати і всі вони одна дружна міцна родина. А гаряче чаювання зігріло присутніх у цю холодну пору.

Ореста Касперська, провідний бібліотекар Трускавецької ЦБС

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви