У Трускавці відзначили Міжнародний день інвалідів

By  | 29.11.2018 | Filed under: Публікації

Всім відомо, що завдяки почуттю гумору набагато легше йти по життєвому шляху, протистояти неприємностям і вирішувати проблеми. З гумором жити набагато легше і приємніше. Життя людини неможливо уявити без гумору. Українці повинні цінувати свою здатність жартувати, веселитися, розважатися і робити це якомога частіше на славу себе самих і нашої держави в цілому.

Як всі ми прекрасно знаємо, сьогодні ситуація в країні складна, але українці завжди мали добре почуття гумору, вміли висміювати своїх ворогів і змушували їх виглядати дурними і безглуздими. Саме це вдалося Івану Нечую-Левицькому в повісті «Кайдашева сім’я», яка вже друге сторіччя посідає почесне місце серед найпопулярніших творів української літератури.

29 листопада в Трускавецькій центральній міській бібліотеці відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю. Секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко наголосила, що цей день – це в першу чергу справедлива шана суспільства до людей, які потребують захисту і підтримки. Працівник Народного дому Олена Соляник побажала їм здоров’я, терпеливості і успіху. Один із старійшин нашого міста Лев Петранівський не полінувався прийти і навіть подарував присутнім арію із оперети «Принцеса цирку». Бібліотекар читального залу Ореста Касперська запросила до перегляду стрічки «Кайдашева сім’я» і побажала, щоб «і в вас і в нас все було гаразд» і з посмішкою…

Член Асоціації інвалідів, почесний мешканець Трускавця В`ячеслав Умнов презентував присутнім кілька своїх нових віршів, які принесли усім тепло і надію. На завершення заходу Голова Асоціації інвалідів міста Надія Заблоцька ще раз нагадала, що вона завжди рада допомогти, поспівчувати і всі вони одна дружна міцна родина. А гаряче чаювання зігріло присутніх у цю холодну пору.

Ореста Касперська, провідний бібліотекар Трускавецької ЦБС

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Шевченківські дні у Трускавці
  22.02.2019 | 11:48

  Також читайтеГурт «Кулі» дасть концерт в Дрогобицькому районному Народному домі (0)У Бориславі вшанували Мирослава Скорика (0)У Трускавці пройде зустріч з відомим лемківським поетом та громадським діячем Петром Мурянкою (0)Продовжувачі батярських традицій (0)

 • Футбольна школа проводить набір дітей
  20.02.2019 | 10:00

  Футбольна школа “КМС” (м. Трускавець) проводить відбір дітей 2006-2007 р. н. Кількість дітей обмежена (16-18 чол.). Тренери з ліцензіями, індивідуальний підхід до кожної дитини, участь в якісних футбольних турнірах як в Україні, так і за кордоном, можливість переглядів дітей фахівцями з топових клубів України та Європи. Тел.: 096-064-71-97, 068-292-01-04. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви