У Трускавці вшановують Володимира Івасюка

By  | 05.03.2019 | Filed under: Новини

4 березня, в день народження українського поета і композитора Володимира Івасюка в НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця  відбувся вечір пам’яті «Пісні, з якими ми росли». Учитель української мови та літератури Марія Мількович з учнями 6-А класу перенесли глядачів у 70-ті роки минулого століття, зупинившись на яскравих сторінках життєвого і творчого шляху поета-пісняра і композитора. Спогади батьків, сестер, колег, друзів, у ролі яких перевтілювались на сцені ще зовсім юні актори, викликали цілий шквал емоцій: від захоплення («Водограй», «Я піду в далекі гори», «Червона рута» справжні світові музичні хіти!) до обурення (так цинічно знищений, стертий з лиця землі радянською владою лише за те, що був українцем!)  Архівні матеріали, унікальні відеозаписи, світлини,  живий голос Івасюка – все це зворушувало до глибини душі.

Шкільний захід – не єдиний спосіб вшанування Володимира Івасюка у Трускавці. Вечори пам`яті композитора пройшли також у Будинку учнівської творчості (1 березня) та центральній міській бібліотеці (5 березня). Зокрема, вечір-спогад «Пісню цю візьму собі на спомин», який пройшов у БУТі як презентація колективного мистецького проекту гуртків сценічно-аматорського мистецтва, підготували вокальні гуртки (керівники гуртків Володимир Пашкін, Оксана Петришин, Роксолана Мартинюк) та хореографічні гуртки (Наталія Білінська, Христина Кушнір), а також «Галицька кіношкола» (Олег Бачинський). Про захід в центральній бібліотеці ми повідомимо додатково.

Одна з вулиць Трускавця носить ім`я Володимира Івасюка, і це також є доказом, що наше місто-курорт знає, любить, поважає і пам`ятає цього славетного українського композитора, чия «Червона Рута» стала своєрідним пісенним символом України в світі.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • №92283 шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861
  18.03.2019 | 18:30

  шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви