У Трускавці вшановують Володимира Івасюка

By  | 05.03.2019 | Filed under: Новини

4 березня, в день народження українського поета і композитора Володимира Івасюка в НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця  відбувся вечір пам’яті «Пісні, з якими ми росли». Учитель української мови та літератури Марія Мількович з учнями 6-А класу перенесли глядачів у 70-ті роки минулого століття, зупинившись на яскравих сторінках життєвого і творчого шляху поета-пісняра і композитора. Спогади батьків, сестер, колег, друзів, у ролі яких перевтілювались на сцені ще зовсім юні актори, викликали цілий шквал емоцій: від захоплення («Водограй», «Я піду в далекі гори», «Червона рута» справжні світові музичні хіти!) до обурення (так цинічно знищений, стертий з лиця землі радянською владою лише за те, що був українцем!)  Архівні матеріали, унікальні відеозаписи, світлини,  живий голос Івасюка – все це зворушувало до глибини душі.

Шкільний захід – не єдиний спосіб вшанування Володимира Івасюка у Трускавці. Вечори пам`яті композитора пройшли також у Будинку учнівської творчості (1 березня) та центральній міській бібліотеці (5 березня). Зокрема, вечір-спогад «Пісню цю візьму собі на спомин», який пройшов у БУТі як презентація колективного мистецького проекту гуртків сценічно-аматорського мистецтва, підготували вокальні гуртки (керівники гуртків Володимир Пашкін, Оксана Петришин, Роксолана Мартинюк) та хореографічні гуртки (Наталія Білінська, Христина Кушнір), а також «Галицька кіношкола» (Олег Бачинський). Про захід в центральній бібліотеці ми повідомимо додатково.

Одна з вулиць Трускавця носить ім`я Володимира Івасюка, і це також є доказом, що наше місто-курорт знає, любить, поважає і пам`ятає цього славетного українського композитора, чия «Червона Рута» стала своєрідним пісенним символом України в світі.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви