У Трускавці з благодійним концертом виступить Національна Заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди

By  | 18.01.2019 | Filed under: Публікації

На Водохреща, 19 січня, у Трускавці пройде виступ Національної Заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди. Перший та єдиний у місті-курорті концерт цього колективу відбудеться в ГКК «Карпати» (поч. о 20.00).

Ініціаторами проведення такого концерту в Трускавці є заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка та генеральний директор ГКК «Карпати», голова МГО «Рада Старійшин» м. Трускавця Лев Грицак.

Що являє собою капела бандуристів, скільки артистів нараховує, як співпрацює з нашим краєм і чому ще досі не виступала у Трускавці? На ці запитання «Трускавецького вісника» відповідає директор-розпорядник Національної Заслуженої капели бандуристів Раїса Миколаївна Чорногуз.

- Національна Заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди – лауреат Шевченківської премії. У минулому році ми святкували свій сторічний ювілей. Капела заснована в 1918 році з ініціативи гетьмана Павла Скоропадського.

На даний час до складу капели входить 65 артистів, а загальна кількість працівників – 90 осіб. Особисто я працюю в капелі вже більше 30 років.

Зараз керує колективом ваш земляк із Золочева, Народний артист України Юрій Володимирович Курач. Ми займаємося потужною гастрольною діяльністю, їздимо зі своїми концертами, презентуємо свої програми в різних регіонах України. Дуже любимо заїжджати на Західну Україну, бо тут дуже вдячна публіка, і тут гарно сприймають наші програми. Хоча у всіх регіонах нас приймають добре, але тут приймають по-особливому, тепло та щиро.

В Дрогобичі ми вже, напевно, втретє за останні десять років, а от у Трускавці вперше. В Дрогобич ми останнім часом так часто їздимо, оскільки наш керівник закінчив Дрогобицьке музичне училище імені Василя Барвінського.

Дуже добре у нас складається співпраця з Дрогобицькою районною радою, зокрема заступником голови райради Володимиром Івановичем Стецівкою. Так що всі ці фактори сприяють тому, що в Дрогобичі ми часті гості.

Спілкуємося з військовими, з 15 реактивним артилерійським полком оперативного командування «Північ» (командир Григорій Дем`янчик), робимо для хлопців концерти. На їхнє запрошення ми були на Сході, на відзначенні 25-річчя цієї військової структури. Взагалі наша капела дуже часто буває в зоні АТО (тепер ООС). Буквально місяців зо три тому ми були в Авдіївці, Покровському. Дуже любимо, коли до нас на концерт приходять військові.

Звичайно, капела бандуристів – це не шоу і не розважальна програма, це національно-патріотичне виховання. В нас така концепція, така програма, і ми від неї не відходимо, а притримуємося того, для чого ми створені. Це українська народна пісня, це дума, це історична пісня. Зараз маємо багато творів, присвячених воїнам АТО.

У Трускавці ми будемо мати тільки один концерт – завтра, 19 січня, на Водохреща, в готельно-курортному комплексі «Карпати».

Ми дуже давно хотіли приїхати з концертом до Трускавця, я телефонувала і в Палац культури, і в санаторії, але все якось не складалося. Володимир Іванович Стецівка зробив нам такий дуже приємний подарунок, організувавши з керівником «Карпат» Левом Ярославовичем Грицаком цей концерт.

Це благодійний концерт, вхід на який є безкоштовним. Початок виступу о 20.00.

Так що запрошуємо трускавчан та гостей міста-курорту до «Карпат» на виступ нашої Національної Заслуженої капели бандуристів України імені Григорія Майбороди.

На фото: Національна Заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди;  директор-розпорядник Національної Заслуженої капели бандуристів України Раїса Чорногуз та заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка.

Підготував Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви