У Трускавці закликали різати католиків

By  | 16.03.2011 | Filed under: Новини

Депутат Трускавецької міської ради Євген Юник під час сесії ТМР 15 березня висловив незадоволення підбором текстів, які були зачитані на сцені Палацу культури імені Шевченка під час відзначення Шевченківських днів. Не тільки його, але і багатьох інших на святі зачепили за живе слова, які часто використовувала радянська пропаганда щодо Коліївщини, коли Іван Гонта зарізав своїх власних дітей тільки за те, що ті були католиками (поема “Гайдамаки”). Невже з величезної спадщини Великого Кобзаря не можна було вибрати інший уривок тексту, більш толерантний та об’єднуючий? – вважає Євген Юник.

Нагадаємо, що у Трускавці католики становлять абсолютну більшість населення, три греко-католицькі храми збирають на великі свята біля 90% постійного населення міста, діє в Трускавці і римо-католицька парафія. В даному випадку не йде мова про якусь цензуру творчості Шевченка, а про елементарну повагу до релігійних почуттів кожного мешканця міста.

Також читайте

Tags:
 • Незадоволені Незадоволеним

  Резонанс на інсинуації навколо Шевченківських «Гайдамак»
  Читайте розумні книги, шановні! І тоді вам в голову не прийде ідентифікувати католиків, про яких писав Шевченко в історичному контексті ХVIII ст., з католиками сьогодення.
  Невігластво, подібних до вас людей, розцінюється двояко: або як відсутність знань і, відповідно, здатності адекватно мислити, або як бажання кинути «кістку» розбрату, мовляв: «Гризіться, а «нам своє робить». А, можливо, є й третє, що складає в сумі і перше, і друге.
  Та, допоки ви плели інтриги «навколо й поза», люди на Майдані щиро плакали. Плакали і дякували. Вони зрозуміли в чому суть.
  А від ваших сентентенцій (див. словник) дійсно війнуло мордовським холодом радянської тоталітарщини, коли «трощили вітражі Поета» в Київському університеті.

 • оля

  юнику немає чим більше займатися,що всі проблеми вже вирішені? то нехай підніме питання про зарплату у ЗАТі,з січня по 0,25 ставки працюємо

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Мы платим за лайки! – Оплата по требованию!
  19.08.2018 | 19:43

  Мы платим за лайки! – Оплата сдельная! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • Платим за лайки! – Выплаты по требованию!
  19.08.2018 | 19:20

  Мы платим за лайки! – Оплата сдельная! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви