У відносинах з Трускавцем Дрогобич не хоче бути меншим братом

By  | 20.04.2015 | Filed under: Новини

24 квітня спливає останній день терміну, у який Дрогобицький зобов’язався заплатити 1 млн. грн. ПАТ «Львівобленерго». Якщо цього не станеться, воду, найпевніше, знову перекриють.

Про це сьогодні, 20 квітня, заявив керівник підприємства Роман Шагала. Увесь борг водоканалу за електроенергію становить 2,1 млн. грн. Це при тому, коли заборгованість Трускавця перед КП «Дрогобичводоканал» сягає 8,9 млн. грн.

«Мене у цій ситуації найбільше хвилює ігнорування проблеми Трускавцем», – висловився в. о. міського голови Тарас Метик. – На спільній сесії я не побачив, що до нас ставляться як до партнерів, швидше нас сприймають за тих, яких заганяють у боргову яму. Дрогобич не хоче бути ні меншим братом, ні меншим сусідом. Ми хочемо жити на засадах партнерства».

Нагадаємо, спільна сесія Дрогобича та Трускавця, що відбулася у п’ятницю, 18 квітня, була безрезультатною, ніякого спільного рішення обранці двох громад не дійшли.

Відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

Також читайте

Tags:
 • Марко Федоренко

  То виглядає так, що він взагалі не хоче бути братом, ці відносини більше схожі на те, що Дрогобич хоче бути хуліганом, який бажає жити за кошт меншого…

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви