«UkrWestArtFest» прославляє Трускавець

By  | 29.11.2018 | Filed under: Публікації

У четвер, 29 листопада, у Трускавці стартував чотириденний Міжнародний фестиваль «UkrWestArtFest». Міжнародний, бо участь в ньому беруть представники не лише 12 областей України, а й міста Бобруйськ з Республіки Білорусь. Цей фестиваль у Трускавці проходить вже втретє, його організатором є ГО «Співограй» (керівник Станіслава Котелянська).

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «UkrWestArtFest» планувалося відкривати на центральній площі курорту, проте погода внесла свої корективи. Сильний мороз та ожеледиця під ногами – не найкращі умови для дітей, котрі в народних костюмах представляли ті чи інші регіони України. Тож свято відкриття фестивалю проходило в Народному домі, котрий хоча й теплий та привітний, але явно затісний для таких масових заходів.

Організатори «UkrWestArtFest»у вручили коровай першій особі міста – секретарю Трускавецької міської ради Наталії Пономаренко. Справа в тому, що саме на її тендітних жіночих плечах зараз лежить вся відповідальність за Трускавець, адже міський голова з одним заступником перебуває у відрядженні в теплому Азербайджані, а другий заступник мера знаходиться на лікарняному.

Наталія Анатоліївна тепло привітала гостей та побажала всім миру, добра, щастя, здоров`я та удачі. Звісно, удача усміхнеться тим, хто зможе своїми виступами переконати солідне журі «UkrWestArtFest»у в своїй унікальності та харизмі.

Фестиваль має досить насичену програму. В останній день листопада конкурсна програма вокалістів та театральних колективів проходитиме в гостинній концертній залі готельно-курортного комплексу «Карпати». Натомість інструменталісти представлятимуть свої вміння в Народному домі Трускавця. Танцювальні ж колективи та великі театральні форми змагатимуться за перемогу в суботу – у найбільшому залі міста, Палаці культури імені Тараса Шевченка.

Ряд майстер-класів, у тому числі з естрадного вокалу, пройдуть в неділю до обіду в Народному домі. Гала-концерт та церемонія нагородження вже традиційно для фестивалів проходитимуть в недільний день о 15.00 в ПК ім. Шевченка.

Попри те, що в Трускавці подібних фестивалів проходить дуже багато («Яскрава країна», «Трускавецька Фієста – Санаторій «Карпати», «Зірка-Фест», «Кришталевий Трускавець» та інші), «UkrWestArtFest» має одну родзинку. Складовою фестивалю є конкурс на кращі вірші та пісні про Трускавець. Вже на церемонії відкриття деякі пісні про Трускавець звучали, а в кулуарах учасники фестивалю пробували римувати назву нашого курорту. Традиційно виходило «молодець», «митець», «фахівець», «гравець», «ялівець» та «грець», хоча могло бути й щось гірше. Назву міста з наголосом на першому складі чомусь не розглядає ніхто.

Трускавець зустрів «UkrWestArtFest» морозом та сніжком, справжньою карпатською зимою. Як було сказано на церемонії відкриття фестивалю, ніякий мороз і ніякий ворог нам не страшний, якщо ми матимемо в серці вогонь та любов. Тож саме любові та миру хочеться побажати всім «укрвестартфестівцям». Діти, котрі приїхали до нашого курорту, подібно як і всі діти України, заслуговують цього.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви