УВАГА! Ось повніший список товарів та послуг до БОЙКОТУВАННЯ. (Дякуємо Андрію Косецькому за дослідження).

By  | 05.12.2013 | Filed under: Публікації

Ці бізнеси належать людям, що підтримують режим Януковича.
Ми оголошуємо їм бойкот. Не купуй! Не користуйся! Не підтримуй!
Чим більше людей побачить цей список, тим менше грошей заробить регіонал.
Банки:
ПУМБ, Надра, БрокБізнесБанк,ТАСкомбанк, Форум, ІмексБанк, Південкомбанк, Всеукраїнський банк розвитку, Актив-Банк, Ренесанс-Кредит, CityCommerceBank, страхова АСКА.
Споживчі товари:
Шампанське “Артемівське”, “Верес”, “Щедрый ДАР”, “Стожар”, “Чумак”, “Конті”, “М’ясна весна”, Batik, Askold, “Гаврилівські курчата”, “Волошкове Поле”.
Роздрібна торгівля:
“Амстор”, “Епіцентр”, ТАС аптеки, мережа “Брусничка”, ринок “Седьмой километр” в Одессі, ТЦ “Барабашово” в Харкові, ТЦ “Океан плаза” в Києві.
Телеком:
Укртелеком, Vega, Life, Тріолан.
Медиа – Рекламодавцям і медіа-агенствам варто утриматись від розміщення реклами в цих медіа.
ТВ: ТРК Україна, Інтер, Футбол, Business
Радио: Русское Радио, Хіт ФМ, UMH холдінг (Авторадіо, Ретро FM, Наше радіо, Europa Plus, Голос Столицы, Lounge FM, Джем FM)
Пресса: UMH холдінг (Forbes, Vogue, Кореспондент, Теленеделя, Футбол, Комсомольская правда, Аргументы и факты, За рулём), Вести, Капитал, Сегодня
Интернет: Bigmir)net, Korrespondent.net
Нерухомість:
UDP (“Новопечерские Липки”, “Паркове місто”, “Бульвар фонтанов”, River Stone, Maristella, “Комфорт-Парк”), Коттеджный городок “Солнечная долина”, DarwinPlaza
Авто:
УкрАвто, АИС, WOG заправки
Крім того, в кожному місті є дрібні бізнеси, що належать регіоналам. Дізнайся про це.

Також читайте

Tags:
 • 007

  Не треба забувати, що “око за око- і двох очей нема, зуб-за зуб- і щелепа вставна”. Дивіться на світ душею, а не лише очима! Любіть, бо любити- краще, аніж ненавидіти. Врешті-решт, за доступ до влад (будь-коли і будь-якого рівня)бідні не жеруться, а багаті… То нехай і дусяться одні одними. Якщо зважити на те, що нікому нічого просто так не дається- то суть навіть не у багатствах. Багатства багатих створені, здебільшого, руками простих трудях, котрі й так нічого не мають. Крім подачок з панських столів. Тосу треба націоналізувати все, пам”ятаючи також, що і в СРСР були такі майстри з обслуговування автоматів з газованою водою за 5 коп., котрі нагрібали на розстрільні статті. Все залежить від сумління, самоконтролю, словом- тримайте душі в теплі, то й сонця (одного на всіх), і неба (одного на всіх) вистачить- всім і кожному. А гаркання, протистояння- на цьому якраз і заробляють гешефти багатії, а не ті, хто ніби-то стоїть на майданах за своє майбутнє. Так не буває: вас використовують- і начхати їм на вас після цього (та й тепер- також).

  • vox populi

   На майдані стоять кращі із кращих і стоять і за вашу долю також,007! На цей раз нас ніхто не використає, бо не зможе. А бойкотувати всі приватні заклади ПР-це наш невеликий вклад у загальну справу супротиву цій бандитській владі. І якщо ви не згідні,то ви з ними, а не з народом!

  • maryashyk

   Правду кажете, 007. Ніхто тим злим бойкотувальникам потім “дякую” не скаже, і не влаштує на роботу їх родичів і друзів, які мають шанс втратити роботу через оті бойкоти. Але … про що казати коли це страшні політики і опозиціонери. Проте таке вже враження наче опозиціонери самі собі. Нема для них доброї влади, добрих людей … а є тільки переслідування тих хто кращий від них.

  • Леонід Федевич

   Доля правди у ваших словах є. Є також відомий вислів Томаса Карлейля, який написав: “Революцію задумують генії, виконують фанати, а її плодами користується підлота!”. Безперечно так було завжди. З 90-го року на кожних бунтах піднімались ті, хто хитріші та пронирливіші. Так відбувається і зараз – є Трускавецькі депутати, які їздили на Майдан “туристами”, нічого за весь час, навіть палець-об-палець не вдарили, сиділи собі в своїх “Ай-Фонах” тихонько на Експоплазі використовуючи безкоштовний “Wi-Fі”, та на пару хвилин в день виходили “потусуватись” на площу. Зараз ті “депи” найбільше піаряться та говорять про революцію, виступають на площах та зборах. Тобто люди “канкрєтно” готуються до виборів використовуючи ситуацію.
   Так воно є, але є також одне АЛЕ – якщо нічого не робити, тоді нічого не зміниться ніколи! Якщо бунтувати, сидячи перед телевізором з вареником на виделці – ніхто ніколи не принесе вам кращого життя”на блюдечку”!
   Треба завжди памятати одну істину – всій владі (будь-якій “регіональній” чи “демократичній”, “нашій” чи не “нашій”) люди завжди були, є і будуть до дупи! Почитайте Орвела: “Всі між собою рівні, але деякі – трішки рівніші!” Будь який представник влади захищає лише власні інтереси – це аксіома! Існують лише два способи захистити свої права та свої інтереси в державі – самому стати “владою”, або час від часу “копати” владу існуючу. “Копати” можна в різний спосіб, як стоячи на Майдані, так і гривнею. Владі час від часу слід нагадувати для чого вона існує, інакше ваше рабське мовчання перетворюється на “одобрямс” і карт-бланш на корупцію.
   P.S. Я не є безнадійним мрійником, та не вірю, що коли впаде трон Януковича, то у нас на вербах почнуть рости ананаси. Але на Майдан їздив, на відміну від Трускавецьких депатутів, стояв в охороні в 9 сотні, тому що не хочу жити в такій дебільній державі. і ще поїду.

   • Українець

    Федевич тепер я вірю що на майдані платять. Ти скотину працювала на грицака на Пр а тепер майдан? І про айфони знаєш сам там сидів

    • Леонід Федевич

     Ніякий ти не українець! Українці на Майдані стоять, а ти сцикло, бо ім’я своє боїшся написати.
     Чи платять на Майдані – поїдь, постій, попитайся. Я вдень намагався кілька годин на Експоплазі виспатись після нічного чергування і бачив “діяльність” наших Трускавецьких депутатів.
     А на рахунок Грицака – пів-Трускавця на нього працювало (список безмежний, може і твоє прізвище там є, бо “на злодію шапка горить”), а я був змушений обставинами і даним словом. І коли я даю слово, то намагаюсь його виконати, хоч як би мені самому це було неприємно. І ніхто в цьому місті не зможе сказати про мене інакше. Я в очі сказав Грицаку: “я не підтримую партію регіонів і її політику, но дане мною слово виконаю”. Так йому ніхто ніколи не говорив.
     Я ніколи не ховав обличчя і нічого не тримав в секреті. А панове з низки інших “демократичних” партій стояли в черзі до каси ПР на виборах, і ховали оличчя, а зараз так само стоять на трибунах і зараз від мене ховають.

 • Наталя

  Бойкотую і сама бізнеси членів ПР, але чомусь все частіше задумуюсь про рядових працівників, які можуть залишитись без роботи, зарплати, засобів до існування,,,,,,,не легко знайти зараз роботу….

 • Svita

  Вже сама кілька місяців не купую цукерок Конті. Авк. а лише Світоч. Також не купую і не буду купувати в Епіцентрі. Але теж згідна із дописувачами. які пропонують бойкотувати в першу чергу наших місцевих регіоналів а також і депутатів. які прислуговують своїм власним кишеням. а не майдану і революції. В Дрогобичі пропоную бойкотувати Пляц-гуртівню будматеріалів. кафе “Зорепад”-в самому центрі міста а також книжковий магазин у Суецькому каналі. перукарню- навпроти церкви “Трійця”(біля кафе “Іспанський дворик” а також пропоную дати весь перелік таких ОБЄКТІВ.

  • Бойкоту так!

   Ще перестань читати і коментувати “Трускавецький вісник”-рупор регіоналів в Трускавці!

 • досить бла-бла! До зброї!

  Украли землю, украли заводи, мову украли по волі Кремля. Тепер вигризають запах свободи під мати скажені і сміх короля. Плювати на право, на Божу ікону, плювати на правий Всевишнього суд, лиш тільки б тримати на лобі корону і хай хоч подохне уїдливий люд. Самі постарались – так нам і треба, щоб вдосталь наїлись від пана лайна, щоб так засмерділо від горла й до неба, щоб врешті доперли – це справжня війна! Волайте на сполох, у руки сокири. До гурту збирайте безстрашних братів. Де двоє-там троє, де троє– чотири, лиш так можна здерти з престолу катів!!!

  • забойкот!

   Такими віршами-коментами Ви шановні “tatata” та “досить бла-бла! До зброї!” игноруєте (читай бойкотуєте) тему!
   Це наче провокація, яка закликає не звертати увагу на реальні можливі дії кожного для підтримки народного супротиву. Абсолютно законного, чесного та дієвого. Без додаткових матеріальних втрат. Це можливість проявити свою позицію – без політики та награного патріотизму! І головне це може робити кожен – жодної копійки в общак злочинної влади!
   Бойкот фінансистам кривавих побоїщ!

   • tatata

    Извините я не разделяю ваших взглядов.

 • забойкот!

  Бойкот – не самоціль, а лише один із проявів тієї трансформації, яка відбувається в нашому суспільстві з 21 листопада: відмови від байдужості й пасивності, готовності діяти й жертвувати чимось заради змін.
  Особливо, якщо пожертва мізерна, а мета змін благородна!

 • tatata

  Я счастлив: не безумен и не слеп,
  Просить судьбу мне не о чем, но все же
  Пусть будет на земле дешевле хлеб,
  А человеческая жизнь — дороже.
  (Расул Гамзатов)

 • забойкот!

  Все чудово, жарти-жартами, але пройшов практично місяць з початку закликів про бойкот,а наші власники бізнесів (здебільшого депутати місцевих рад від опозиційних! партій) продовжують підгодовувати рекламою рупори ПеРдунів: Ретро 100.2, Супер 100.6, Наше 103.5, Хіт ФМ 106.4!
  Потрібно мало: 1) перестати слухати регіонівську брехню (всі порядні журналісти відмовились готувати цензуровані новини для цих рупорів!); 2) Сказати своє фе! власникам та керівникам чия реклама звучить на вище згаданих хвилях (можливо вони просто запутались і вирішать відмовитись від такої антиреклами). Достатньо лише півроку дотримуватись цих двох пунктів, щоб довести, що їхнє гі-но нам не потрібне і не повинно смердіти з наших приймачів!
  Тому це маленька дія, яку може зробити кожен, без зусиль. Такий собі тест на правдивість наших прагнень.

  • забойкот!

   Щоденні маленькі свідомі дії можуть бути заразними, якщо ти починаєш із себе. Можна нічого не робити, бо не можеш змінити світ глобально, а можна починати міняти його локально, запрошуючи інших долучатись – саме так зазвичай світ і змінюють.

 • Максим

  Не знал, что в Швеции есть ПР ;) “”Чумак” (Херсонская область)создан шведской компанией South Food совместно с несколькими херсонскими заводами в 1996 году, а в 2000 году заводы компании объединились в закрытое акционерное общество “Чумак”. ” Источник:http://baza.comments.ua/b/1912

  • забойкот!

   У березні 2008 р. інвестиційна компанія Dragon Capital та East Capital Bering Ukraine Fund разом придбали 70 % акцій компанії «Чумак» у одного з її засновників — професора Ганса Раузинга, решта 30% залишились у власності Йохан Бодена та Карла Стурена. В цьому ж році було завершено будівництво нового офісу у місті Каховка.
   Чумак(компанія)- Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії

   • забойкот!

    Максим, Ваш прогиб перед ПР в незачёт! :)

 • Леонід Федевич

  Власники майже всіх інтернет провайдерів. Може відмовитись від інтернету?

  • Автор брехун

   Неправда , не всі волі немає, Київстар , Інтертелеком . Леонід читай

   • Автор брехун

    А ти регіонал тобі пофік

    • Леонід Федевич

     я вже довів тобі, що ти підарас і не в моїх звичках бити лежачого

   • Леонід Федевич

    “фарлеп-інвест” – звсновник СКМ (Ахметов),
    шо-до “волі” – засновниками є: “КИЇВСЬКІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ МЕРЕЖІ” – 99,998 % статутного капіталу; “ВІА МЕДІА” 0,002 % ст. к.
    у свою чергу засновником “КИЇВСЬКІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ МЕРЕЖІ” є “АКОРН ХОЛДІНГ ЛІМІТЕД” на Кіпрі, далі сліди губляться

    • Автор брехун

     Федевич а я довів що ти продажна регіональна тварь. Ти в регіонів гроші брав? Брав тому мовчи і посіпуй в 3 дирки, ще є редактор ціган теж великий і правільний журналіст. Мене дивує як можна брати в них гроші а потім на когось говорити що Підарас? Признай факт, воля не має відношення до наших олігархів – я там працюю тому точно знаю

    • Леонід Федевич

     Я не писав, що “Воля” належить регіоналам, так що заспокійся.
     Більше спілкуватись з тобою не маю наміру, оскільки ти гомосексуаліст, до того ж явно хворий на голову

 • Сворд

  Шановні Трускавчани! У нас в Трускавці є одне дуже стратегічне підприємство, яким володіє депутат-регіонал Хмельницький. Давайте будемо послідовні у всьому – заблокуємо і його. А ще у нас багато санаторіїв та готелів,якими володіє міністр-регіонал Бойко – давайте, не вийдіть на роботу, проявіть свою громадянську похзицію. Чи вся ця бравада, то просто бла-бла-бла…

  • tatata

   Бла-бла-бла.)))

  • Автор брехун

   Так Візняк на майдані

  • Трускавчанин

   Що це за стратегічне підприємство, воно повинно мати назву та адрес.

   • Дідо лев

    Водоканал

 • Гера

  А еще КУЛИНИЧИ

 • tatata

  Главное не перепутать взрыв эмоций со всплеском дури.

 • zaxid.net

  родинна ковбаска, ринок південний

  • ірка

   родинну ковбаску відкривають по франшизі…

   • Автор брехун

    Пофіг виробник регіонал

    • maryashyk

     Саме так – пофік. Пофік що сьогодні злі люди бойкотуватимуть підприємства з цього списку – а завтра працівники тих підприємств лишаться без роботи. Хто про них дбатиме?? Ви годуватимете їх дітей? Ви допоможете їм коли вони захворіють? Чи Ви може заплатите їм за газ? Майте совість а не сліпу віру в свої партійні ідеали! Наче вівці якісь бігаєте на поводку у провокаторів які тішаться з Вашого невігластва і навязують вам же свої збочені ідеї і плани.

 • Бойкот

  Лемарєвросервіс, Дворик Лева, Сузірря Лева, 5 океан, продовжіть….

  • Бойкоту так!

   “Трускавецький вісник”-рупор партії регіонів в Трускавці…

   • А.С.

    Йобнутий, таж ригів у Трускавці вже немає. Ти тормоз чи ти козар?

    • Бойкоту так!

     Сам ти йобнутий або риг!Як ригів в Трускавці вже немає?Що вимерли чи кудась виїхали?

 • Svita

  Не дивитися передачу “Україна шукає таланти”(нажаль)-її ведуча Оксана Марченко-МЕДВЕДЧУК(дружина) І співакам -бойкотувати цю програму!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви