В здоровому тілі – здоровий дух

By  | 23.04.2017 | Filed under: Публікації

Дмитро та Олена Поліщуки – постаті ще недостатньо знані у Трускавці. Але на Дрогобиччині саме з цими людьми, а також з Миколою Ніклюдовим асоціюється успішна реабілітація осіб, залежних від алкоголю та наркотиків. В травні минулого року громадська організація “Тверезість – вибір сильних”, яку очолює Дмитро Поліщук (Микола Ніклюдов є співзасновником та заступником голови, а Олена Поліщук – секретарем організації), заснувала в Східниці реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних.

Розуміючи важливість та актуальність теми залежності, представники громадської організації «Тверезість – вибір сильних» нав’язали контакти з представниками влади та політичних партій. Так, у Трускавці активісти цієї ГО за участі влади та працівників соціальних і медичних служб у лютому ц.р. провели круглий стіл, на якому окреслили основні напрямки діяльності. Одним з таких напрямків є популяризація здорового способу життя, лекції, тренінги, флеш-моби. А одним із заходів, проведених громадською організацією «Тверезість – вибір сильних» спільно з ТМО партії «Батьківщина», владою Трускавця та ДЮСК «Спортовець», став легкоатлетичний пробіг, який пройшов минулої суботи.

Пробіг під назвою «Молодь обирає здоров’я», який пройшов 22 квітня, проліг заздалегідь визначеною трасою: площа Незалежності – вулиця Бандери – вулиця Бориславська – вулиця Героїв УПА – вулиця Суховоля – вулиця Бандери – площа Незалежності. Учасники пробігу після реєстрації отримали пам`ятки та інформаційні матеріали.

- Ми співпрацюємо з ГО «Тверезість – вибір сильних», бо бачимо їхню щирість та результативність, – каже генеральний директор ГКК «Карпати», член партії «Батьківщина» Лев Грицак.

- Було дуже класно, я не шкодую, що взяла участь у пробігу, хоча думала, що бігти прийдеться довше. А один кілометр – це не так вже й багато, – ділиться враженнями учасниця легкоатлетичного кросу Марія Ключак.

Після пробігу акція завершилася на центральній сцені Трускавця, де виступили представники ГО «Тверезість – вибір сильних», заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко і голова ТМО партії «Батьківщина» Руслан Крамар. Присутні також привітали з піввіковим ювілеєм директора ДЮСК «Спортовець» Любомира Мацьковича.

Погана погода не змогла зіпсувати хорошого настрою організаторів та учасників пробігу, метою якого є популяризація здорового способу життя, привернення уваги до важливості теми алкогольної та наркотичної залежності, а також профілактика цих залежностей, особливо серед дітей та молоді.

Володимир Ключак, фото Ігоря Гургули та Наталії Бегін

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

Архіви