Вдалий старт трускавецьких футболістів на чемпіонаті Дрогобиччини

27.04.2015 | Filed under: Публікації

У неділю, 26 квітня, розпочався чемпіонат Дрогобицького району з футболу (прем’єр ліга). ФК «Зоря – Трускавець» бере безпосередню участь в цьому турнірі. 26 квітня ФК «Зоря – Трускавець» зіграв з ФК «Бандери» (смт. Меденичі) на виїзді. Гра юнаків розпочалася о 13.00, дорослих – о 14.00. Варто зазначити, що суперник (команда з Меденич) – досить сильна команда.

Гра дорослих команд ФК «Бандери» (Меденичі) – ФК «Зоря» (Трускавець) закінчилася з рахунком 0:4 на користь нашої команди. Голи забивали Віктор Коссак (3) та Юрій Хомончак (1).

Перший тайм розпочався з атак і контролю м`яча нашої команди. Не можна сказати, що суперник сидів на своїх воротах – вони також показували гру, але бездоганна гра наших захисників руйнувала всі їхні спроби дійти до нашого штрафного майданчика. Гравці команди ФК «Бандери» (Меденичі) після двох поспіль стандартів могли відзначитись, але наш воротар відвів загрозу від наших воріт. Наші захисники раз за разом руйнували атаки господарів на підході до нашої штрафної. Гравець команди з Меденич виконав прицільний удар за межі штрафної під перекладину, наш воротар перевів м`яч на кутовий – і це всі моменти за гру, які створили хлопці з Меденич. Перший тайм пройшов за перевагою нашої команди в контролі м`яча в центрі поля, були удари по воротах, але рахунок на кінець першого тайму залишався 0:0.

В другому таймі на полі з’явився нападаючий Віктор Коссак, найкращий футболіст Дрогобиччини 2013 року, який задає темп гри з перших хвилин. Момент за моментом – гол! Це відзначається Віктор Коссак (56 хв. матчу).

На заміну виходить Антон Притула, який міняє Михайла Данилишина. З перших хвилин Антон створює моменти для гравців своєї команди і доказує всім, хто в нього не вірив, що він гідний захищати честь свого міста. Не проходить і 10-ти хвилин як Віктор Коссак знову відзначається голом (64 хв.). За декілька хвилин також відзначається голом (69 хв.) молодий обдарований Юрій Хомончак.

Проводиться заміна в нашій команді, на полі з’являється Юрій Завилов – граючий тренер (працював в ДЮСШ «Спортовець» м. Трускавець тренером, останні роки очолював дитячо-юнацьку команду в філіалі від академії Моршин, зараз також тренує дітей в м. Дрогобич. Юрій Завилов очолив ФК “Зоря” (Трускавець) перед початком чемпіонату, він підсилив гру нашої команди.

Що можна сказати за другий тайм? Наші хлопці цілковито взяли гру під свій контроль, а хлопці з Меденич «посипались» як фізично так і психологічно. Момент за моментом створювали наші хлопці і на завершення гри фінальну крапку ставить знову Віктор Коссак. Вийшовши один на один з воротарем, він забиває гол (79 хв.)! Поздоровляємо з перемогою ФК “Зоря” (Трускавець), тренера Юрія Завилова і керівника команди Михайла Данилишина. І цього разу поїхав із футболістами Трускавця на гру та вболівав за нашу команду старійшина трускавецького футболу Мирон Адамович Крамар.

Наша юнацька команда також виступила достойно і виграла з рахунком 1:0. Голом відзначився Назар Чайковський. Таким чином і юнаки, і дорослі з трускавецької футбольної команди показали хорошу гру. Дякуємо вам за підтримку, шановні вболівальники.

Михайло Данилишин, керівник ФК «Зоря-Трускавець»

(Переглядів 213 , 1 переглядів сьогодні)