Велике переселення в міській раді

By  | 28.10.2015 | Filed under: Публікації

Також читайте

Tags:
 • Процишин Богдан

  Самуїл Якович Маршак
  Багаж

  З Ради виносив Руслан:
  Крісло,
  Годинник,
  Диван,
  Картини,
  Гардини,
  Шпалєри
  І синий вазонок салєри.

  Валя виносила з Ради:
  Змінне взуттє для паради,
  Сервіз на чотири персони,
  Книжечку «Жидомасони»,
  Подушку,
  Паркет,
  Бігуді
  І віру, шо «всьо впєрєді».

  Оля несе з кабінету:
  «Твою Трускавецьку Газету»,
  Три номера «Вісника Ради»
  Штири відтінки помади,
  Магнітик (купила в Одесі),
  Зарядку від Apple для Лесі,
  Прокладку,
  Закладку,
  Укладку
  І мерову білу палатку.

  • Вовк

   Я радий, що богдан пише вірші – буде чим заплатити за оренду приміщень по Івасюка 19. Писати вірші, хвалитися підтримкою АТО і не платити за оренду приміщення? Слабо? Чи шмати не платять по рахунках?

   • Процишин Богдан

    ой!

    • Вовк

     богдан малюнок ні до чого борги треба платити
     поясни чим ти кращий від януковича? той крав в простих людей, ти не платиш за оренду котра йде на підтримання будинку з простими людьми. Ти такий самий такий самий. і те що ти ніби підтримував майдан нічого не говорить про гниль. чому ти не балатувався в депутати??? шансів ж 0. І ще як тоді ти можеш коментувати віршем дії команди козиря? ФУууу

    • Процишин Богдан

     Пане “Вовк”, із задоволенням довів би Вашу неправоту, проте, нажаль, Ви ховаєтесь за псевдонімом. Назвіться, назвіть Вашу адресу, номер телефону, тощо, і я радо поспілкуюсь з Вами особисто на підняту Вами тему.

    • Вовк

     До чого моя адреса? Ти тут напиши що заплатив + платіжки і це буде факт. Насправді ти маєш борг

 • Леся

  Є новий мер, нові депутати, а ви все хвилюєтесь і хвилюєтесь!Жодного з колишніх мерів Трускавця так не “обсирали” як Р. Козира. Ви згадайте попередніх мерів, що вони робили і як місто до боргів довели та попродавали все що можна було! Чому ж за ними не бігали і не дивилися чим вони займаються? Сиділи і мовчали, а тут розбігалися нібито ви дуже хвилюєтесь за державне майно та ще й до та після виборів! Де ж ви, правдолюби, 5-10 років тому? Чому не бігали за попередніми очільниками міста і не розказували їм в очі хто є хто? Свідкам цієї події треба було хоч подивитися чи є інвентарний номер на меблях, а тоді уже робити цілий репортаж та створювати такий ажіотаж навколо міської ради та колишнього мера. В мене склалося враження, що це все замовлена та добре проплачена анти-піар акція.

 • Роман

  Певно ті кобіти з гміни так облаштовували свій комфорт бо вони
  зробили собі там бордель (згідно з заявою того д….ба Луценка про
  легалізацію).Залишилось поміняти лиш вивіску .Пані Бодак пере-

  путала “Богему” з міською радою !

 • Віра Савка

  Особистими речами чиновника у державній установі може бути фотографія сім`ї, персональні грамоти, горнятко та ще декілька таких приємних дрібничок. Колись я принесла на роботу два мяких крісла та тумбучку, то при першій інвентеризації їх облікували. Я перейшла працювати в інше місце, але ті речі там і залишились. Така сама історія була і з ковриками та шторами. Що в міській раді ніхто роками не проводив інвентеризацію?

  • Андрій

   на то воно і особисті речі, хочу приніс – хочу не приніс. Тобто якщо я зайду на роботу зі своїм, наприклад, ноутбуком, за пару хвилин зайде і бухгалтері скаже “опа, що то за ноутбук? Обліковуєм”.. Якщо хтось приніс речі з дому які йому не потрібні більше – то може залишити. Чому то зразу претензії? Подарунків хотять? То най попросять

   • Микола Гук, що вкрав коврик

    Ти не вигороджуй тих крадіїв! Низько так поступати, як козирна команда себе веде. Палять документи і обчищають міську раду. Все буде виявлено, а винні будуть покарані, якщо не людським то Божим судом!

 • Андрій

  Провокатори. Люди забирають додому свої речі, особисто допомагав винести корик який люди самі з дому привезли, для комфорту. А ви тут починаєте… Завйвого не винесуть оскільки все обліковано.

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виїзний комп’ютерний майстер
  13.02.2018 | 02:36

  Вирішення будь-яких проблем з стаціонарним комп’ютером чи ноутбуком у Вас вдома та в зручний для Вас час. Виїзд здійснюється по м. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий. Досвідчений комп’ютерний майстер налаштує ваш ноутбук, планшет або комп’ютер, в Вашій присутності. Проведе профілактику, ремонт, діагностику комп’ютерної техніки, роботи операційної системи та програмного забезпечення, налаштує Internet. Проконсультує по ціні виявленої [...]

 • №80313 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  04.02.2018 | 16:06

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви