Відпочивальники скаржаться на воду та лід

By  | 28.11.2018 | Filed under: Новини

Зі сторони санаторію “Південний” та суміжного військового санаторію вниз по курортному парку тече вода, котра при мінусовій температурі перетворюється в суцільний лід. Про це «Трускавецький вісник» повідомили відпочивальники, котрі вважають неподобством, що в курортному місті створюються такі незручності для людей. Мало того що від води намокає взуття, так ще й лід створює перешкоди в ходінні, адже дуже легко послизнутися та впасти, а це може призвести до пошкоджень тіла, кажуть відпочивальники. Вони просять місцеву владу, керівництво водоканалу, прилеглих санаторіїв та КП «Парк курортний» звернути увагу на дану проблему та по можливості вирішити її якомога швидше.

Також читайте

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви