Відпочивальники владі Трускавця: собак – стріляють!

By  | 23.04.2013 | Filed under: Публікації

В свіжому номері бюлетеня «Голос ради» (№ 20 (264) за квітень 2013 р.) виконавчий комітет Трускавецької міської ради звернувся із відкритим листом до ЗІКу (Західна Інформаційна Корпорація) з приводу поширення буцімто неправдивих відомостей про відстріли та отруєння собак у Трускавці. Зоозахисників у цьому «зверненні» названо «так званими», джерело інформації – «одна баба сказала», а самі вбивства собак – справою рук «приватних осіб, зацікавлених в дискредитації влади».

На доказ того, що відстріли собак у Трускавці існують, подаємо заяву однієї з відпочивальниць на ім’я прокурора міста та світлини, зроблені цією ж відпочивальницею.

Додатково подаємо уривки з тексту звернення зоозахисників міста Трускавця до одного з депутатів Львівської обласної ради, люб’язно надане нам представниками Міжрегіонального товариства захисту тварин. Інформуємо також, що про спроби заперечити явища вбивств та отруєнь тварин у Трускавці місцевою владою вже поінформовано зоозахисні організації Львівської області та України, а також надіслано матеріали для висвітлення у закордонних засобах масової інформації. Висловлюємо щирий жаль, що «промоцію» міста-курорту місцева влада Трускавця здійснює  в такий неприглядний спосіб.

Вл. інф.

Додаток. Уривок із звернення до депутата Львівської обласної ради Олексія Балицького

«Шановний Олексію Михайловичу!

Звертаюся до Вас з приводу проблеми бродячих тварин, яка у Трускавці існує вже не перший рік. Міська влада замість того, щоб вирішувати проблему, або замовчує її, або подає неправдиву інформацію, або ж мовчки закриває очі на масові вбивства та отруєння тварин, які тривають вже біля трьох років.

До липня 2011 року знищенням тварин у Трускавці займалося комунальне підприємство з міста Стрий, а згодом Львівське комунальне підприємство «Лев», з яким, до речі, є підписані угоди Управлінням житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради і в 2012, і в 2013 році. Практично щомісяця протягом ось уже трьох років у Трускавецький МВ ГУ МВСУ у Львівській області та в прокуратуру міста Трускавця поступають скарги на відстріли та отруєння собак, а реакції немає жодної – самі відписки. Зверталися зоозахисники і до Прем’єр-міністра України та в Генеральну прокуратуру.

В той же час вбивства собак тривають, і свідченням цьому є численні репортажі та публікації в місцевих та обласних засобах масової інформації, а також у всеукраїнських виданнях та в Інтернеті. Трускавець став прикладом того, як не можна і як не треба вирішувати проблеми бродячих тварин. В місті-курорті бродячі собаки опинилися поза законом, їх знищують шляхом відстрілів, отруєнь, причому часто на очах відпочивальників, про що є відповідні їхні заяви у правоохоронні органи та інші документи, які додаю.

Вбивства собак у Трускавці зафіксовані на фото та відео. В той же час міська влада Трускавця вперто заперечує свою причетність до знищення тварин, рапортує про браві досягнення у справі будівництва притулку, створення благодійного фонду для тварин, але все це – тільки на папері, окозамилювання, яке не має нічого спільного з реальністю. Кошти на біостерилізацію тварин, які були обіцяні в 2012 році, так і не були виділені. Куди вони пішли? На які цілі? Невже не можна серйозно підійти до вирішення такої важливої проблеми? Адже біостерилізація значно зменшила б ризики для такого курортного міста як Трускавець.

Тільки в березні-квітні 2013 року було отруєно біля 25 цуциків і біля 20 великих собак – це ті випадки, які були зафіксовані зоозахисниками і правоохоронними органами (міліція виїжджала на місце злочинів). А скільки ще було незафіксованих випадків!

Кожен факт отруєння та вбивства зафіксований і документально, і шляхом фото чи відеозйомки. Таким чином в Трускавці повністю ігнорується та не виконується чинне законодавство України у справі захисту тварин, зокрема Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», а влада міста заплющує на це очі чи й потурає такому безчинству. Такі дії підпадають під статті кримінального законодавства, але правоохоронні органи не реагують.

Прошу Вас поінформувати Львівську обласну раду про ситуацію з безпритульними тваринами у Трускавці, а також вивчити її детально та допомогти нам, щоб ганебні відстріли та отруєння, які тривають вже понад два з половиною роки, нарешті припинилися. З цього приводу прошу також ініціювати перевірку діяльності ЛКП «Лев» щодо виконаної роботи в місті Трускавці – скільки тварин виловлено за всю діяльність ЛКП «Лев» у Трускавці і яка їхня доля, куди ці тварини поділися? Адже вивезення тварин за межі міста не дає можливості повернути їх власникові, і є грубим порушенням Правил благоустрою в місті Трускавці, затверджених міськвиконкомом. Тим більше, що відловлені тварини не утримуються у притулках, а знищуються жорстокими методами.

Оскільки влада Трускавця є бездіяльною та безпорадною щодо захисту тварин, то просимо втручання депутатів Львівської обласної ради. Надіємося на Вашу підтримку…».

Також читайте

Tags:
 • worldriko

  трруссккаааввецццььь!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • worldriko

  трускавець курорт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • worldriko

  трускавець 111111

 • worldriko

  хоббі мисливське!!!!!А собаки їм не потрібні бо вони думають тільки за собе і свої палаци магазини !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • алка.ру

  що ви хреновиною займаєтеся, люди щодня мруть, діти хворіють і умирають, а вони собаками переймаються так, наче це близька родина. Чи дурні, чи підлі, чи моральні уроди. якби хоч хтось із цих плакунів за собаками взяв собі до хати ту собаку, а то ж тільки “контролюють”. Гади та й усе!

  • Пристай Андрій

   А чим Ви займаєтесь? Рятуєте людей від смерті, лікуєте дітей?
   Якщо Ви вищенаведеним не займаєтесь, то не Вам триндіти що варто а що не варто.

  • Татьяна

   МОРАЛЬНЫЕ УРОДЫ, ДУРНЫЕ И ПОДЛЫЕ- это такие люди как вы, которые только за СВОЮ ЖОПУ думают и критикуют всех подряд, а что творится вокруг не замечают и палец об палец не ударили за свою жизнь, чтоб кому-то помочь.

  • Ніка

   Алка, такі, як ви, викидають цих собак, і тварини в цьому не винні, що їх зраджують і катують живодери. І якщо вам так шкода хворих людей, сиріт, старців – ви хоч одного врятували, нагодували? Дуже сумніваюся. Я точно знаю з власного досвіду, що зоозахисники опікуються не лише тваринами, і не кричать про це всім і всюди, а такі, як ви, лише вміють обурюватися і слиною прискати, а самі задницю з-за комп’ютера не піднімуть.

 • http://ФдераціяфутболуУкраїни Аліна

  Я сама була свіком, коли мучились тварини від отруєння в страшних муках. Цей самий сценарій був минулого року. Я буду звертатись до багатьох органів та закликати знайомих утримуватись від поїздок у Трускавець. Не хочеться переживати стресів. Мені приємно, коли улюбленці живі і несуть добру енергетику, на відміну від влади.

 • http://ФдераціяфутболуУкраїни sbu

  На фото: Любителі тварин. Так прилаштовують їх у притулки та в добрі руки… І яка після цього звірства й невігластва може бути довіра.

  • http://збірнаУкраїни oon

   Бідолашні улюбленці і близько не знають, що таке прихисток. Але мер і його брехлива команда намагаються всіх переконати, що тварин прилаштовують, а не вбивають. Хоча факти свідчать про протилежне. Самі бачите на фото. Для цих осіб, а тим паче, для мисливців, закони не писані…

 • http://ФдераціяфутболуУкраїни dowichne

  Засадити садистів (замовників і виконавців) на довічне!..

 • ь

  Шановні, якщо це написала відпочиваюча, то звідкіля Ви взяли копію цієї заяви ? Самі пишете, самі і робите якесь посьміховисько. Що Ви за цей час, окрім нікому не потрбібної писанини, зробили для цих бідолашних собак ? Займіться реальною допомогою, а не віртуальною, буде більше користі !!!

  • http://ФдераціяфутболуУкраїни sbu

   Це не гра на публіку. Є багато свідків, які бачили катів-виконавців і речові докази також є в наявності. І не потрібно лавірувати. Винуватці будуть покарані по закону.

  • Левко

   Піар є піар. Критикувати та ганьбити легше чим вчинити добру справу.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • №88066 Високооплачувана офіційна робота в польщі.
  24.10.2018 | 11:56

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви