Війна без пострілів

By  | 01.06.2016 | Filed under: Публікації

– не лише Схід. Вона всюди. за існування держави, нації, за гідність і вплив. за душі. Її методи різні. А ціль – підкорення. Не лише територій. А й володіння умами.

Війна релігійна. Кілька православних деномінацій і лише одна – канонічна. Що таке канонічність? Релігійність перекриває віру. Секти, які закликали Путіна ввести війська, діють далі. Розклад Церкви зсередини. Хто винен?

Війна мовна. А нам всьо равно. Ефемки двомовні. Це означає, що майже одномовні – не на нашу користь. TV якісний продукт українською не робить. Шансон не стримують брами кафешок. Ми мусимо бути толерантні, вони – ні. Чому? Бо старший брат, братній народ, русскій мір, вєлікій і магучій русскій язик. Ми все ще програємо цю війну.

Війна технологів. У «чорній» бухгалтерії Партії регіонів – прізвища та підписи тих, хто були «експертами» і формували громадську думку. Вони були і є, формували і формують. Вони теж є причиною кровопролиття. Маніпуляції оплачуються щедро. Скільки ще тих мізєріних ссатимуть кров з України?

Війна економічна. Податки йдуть не за призначенням. Влада жирує. Підприємці обманюють. Нема довіри. Люди тримають заощадження, але ніколи не в рідній валюті. Торгуємо з ДНР і ЛНР. Сита Європа плювати хотіла на чиїсь страждання. Прибуток – це все. Історія вчить, що нічого не вчить.

Війна світів. Війна цивілізацій. Приходиться вибирати з двох зол. Дика Азія та гедоністична Європа, котра втратила своє християнське коріння. Є ще Ісламський халіфат, Америка та Китай, але вони далеко. Втім, не так далеко, все відносно. Україна в кільці, яке нагадує зашморг. За приклеєними посмішками дипломатів та потисками рук – йоббіки, корвіни, чорносотенці, роздача паспортів сусідніх держав. Ніхто не згадує слова Черчілля, що нема вічних друзів, є вічні інтереси. Покладатися на світ – значить, зраджувати себе.

Війна культур. Українську культуру знищено. Руками чужинців і своїх посіпак. Знову про «чорну» бухгалтерію Партії регіонів: там фігурує і прізвище Костенка. Як? І ти, Рух? Фінансування «Нашої України». Гидко. Нищення села – нищення культури. Не карати за зневажливе ставлення до української мови чи держави – заохочувати ворога. Безкарність породжує зло. Судам не вірять, прокуратурі теж, про поліцію нема що й казати. Залишки культури тліють в грудях окремих людей – останніх із могікан. Тотальне безкультур`я вигідно. Не нам, звісно ж.

Війна без пострілів. Кожен клік пульта – постріл. Кожна гривня московській церкві – постріл. Кожен проданий голос на виборах – постріл. Кожен хабар – вибух гранати. Війна не лише на Сході. Війна – не лише цинкові труни та плач матерів. Війна – це вся Україна. Зрада ватників і вишиватників. Розхитування підвалин влади, якою б вона не була. Нерозуміння цілей життя. Невміння мати власну позицію і невміння її виявити чи … інколи промовчати. Бо на все свій час. А зараз – війна.

Це не стаття. Це набір слів. Штрихи. Війна. Зло. Путін. Корупція. Яничарство. Боягузи. Страус. Фарисейство. Зловживання. Гроші. Аморальність. Байдужість. Тріск. Обвал.

Кожен своїм життям теж пише історію. Свою. Але і своєї держави також. Будьмо мудрими як змії. Так пише в Біблії.

І найважливіше – ми переможемо в цій війні. Незважаючи ні на що. Зло може вигравати битви. Але війни виграє Добро. З пострілами чи без – це вже інше питання.

Без підпису

Також читайте

Tags:
 • Майдан-Трускавець

  Набір негативних слів без підпису і без глузду. Виглядає на ж-к пропаганду щодо української нації.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на пісенно-гумористичний фестиваль “Борислав сміється” (0)АТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)

 • АТБ запрошує на роботу
  06.08.2018 | 11:01

  Національна мережа продуктових магазинів АТБ запрошує на роботу в м. Трускавець: - продавця-консультанта – 6100 грн/міс, - охоронника – 6300 грн/міс, - молодшого приймальника товарів (вантажника) – 6300 грн/міс, - помічника продавця-консультанта (прибиральницю) – 5300 грн/міс. Зазначено орієнтовний рівень доходу в місяць. Звертатись за тел. 068-861-16-64, 050-385-01-47. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви