Військові подякували активістам Трускавця за допомогу

By  | 07.03.2017 | Filed under: Публікації

У суботу, 4 березня, понад 100 дітей військовослужбовців разом із батьками побували у Трускавці на виставі в дельфінарії «Оскар». Про це «Трускавецький вісник» вже інформував у статті «Дельфіни знову піднімали настрій сім’ям захисників України». Після вистави перед спорудою дельфінарію відбулося коротке символічне нагородження активістів Трускавця, які вже кілька років поспіль допомагають нашим військовим.

Тісна співпраця трускавецьких активістів та 184 Навчального центру розпочалася фактично з перших днів воєнних дій. Активні учасники Майдану з Трускавця з перших днів московської агресії зрозуміли прописну істину – не будеш годувати свою армію, тоді годуватимеш чужу. Напевно, трускавчани пам’ятають історію з бронетранспортером, який відремонтували саме у Трускавці і саме з ініціативи таких активістів як Ігор Пілько, Михайло Хомич, Василь Вовчанський, Ігор Табачинський, Андрій Кульчинський, Тарас Лужецький та інших. Навряд чи забудеться й факт, коли після ремонту бронетранспортера знайшлися у Трускавці гниди, вірні служаки Москви, котрі накатали кляузу в Міністерство оборони, щоб лише зробити неприємність і військовим, які «дозволили виїхати з частини військовій техніці», і неугодним активістам. Писалася заява-кляуза в середовищі тих, хто люто воював у Трускавці з волонтерами та волонтерським рухом в часи агонії московських посіпак при владі в нашому місті-курорті.

Та повернімося до суботнього дня 4 березня. Сім’ї військових з 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного спочатку переглянули виставу в дельфінарії та зробили пам’ятні фото. Далі на свіжому повітрі командування 184 Навчального центру подякувало організаторам поїздки за чудовий та теплий прийом. Заступник начальника 184 Навчального центру по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов вручив подяки Навчального центру міському голові Трускавця Андрію Кульчинському, волонтерам Ігореві Табачинському, Михайлові Хомичу, Ілоні Пархоменко та керівництву дельфінарію «Оскар». А представник Львівського обласного військового комісаріату майор Олег Полутренко вручив волонтеру Ігорю Табачинському за його активну підтримку Збройних Сил України ще й нагрудний знак.

Згодом волонтери та міський голова запросили гостей на обід до Трускавецької СЗШ №3. До речі, саме з цієї школи найчастіше вирушають дітки та вчителі до Львова та на Яворівський полігон, щоб влаштувати свято нашим військовим. Окрім того, учні школи збирали макулатуру, щоб виручені кошти пішли на справу захисту Вітчизни, неодноразово передавали пакунки з потрібними ревами, малюнки, медикаменти та інше. За це директор школи Галина Умнова також отримала подяку від 184 Навчального центру.

Після екскурсії курортним Трускавцем військові повернулися до своїх повсякденних обов’язків. Проводжаючи дорогих гостей, волонтери побажали їм щасливої дороги, а міський голова Андрій Кульчинський запросив приїжджати до Трускавця на відпочинок. На сьогодні дуже важливо приділяти увагу не лише військовослужбовцям, але й їхнім сім’ям, каже міський голова, отже, треба, щоб діти, дружини солдат та офіцерів мали можливість розвіятися та відпочити, а найкраще це зробити саме у Трускавці.

Володимир Ключак, фото автора та Ілони Пархоменко

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

Архіви