Влада мовчить, а мешканців ґвалтують

By  | 26.08.2011 | Filed under: Публікації

25 серпня біля новобудови «Лісова пісня» на вулиці Сагайдачного мешканці прилеглих будинків протестували проти самовільних робіт, які виконуються на шкоду благоустрою території. Із двох представників «Трускавецького вісника» один протягом години часу (від 9 до 10 ранку) чекав, та так і не дочекався представника влади. Щоб та пояснила мешканцям, що ж насправді відбувається. Мешканці призупинили виконання робіт забудівником на певний час своєю активною позицією, проте згодом побачили, що окрім журналістів, їх ніхто не прийшов підтримати – ні мер, ні профільний заступник, ні начальник УЖКГіБ. Звернувшись до міліції, мешканці почули відповідь, що нікого не вбили, тому виїжджати міліціонерам сюди нема сенсу. Не реагує на неподобство і прокуратура, хоча саме вона мала б в першу чергу відреагувати на порушення правил забудови території. А те, що такі порушення є, не викликає сумнівів – понищені дитячі майданчики, понищена дорога, зрізані дерева, безперервний шум. Представник забудівника Володимир Хоружий запевнив мешканців, що всі роботи здійснюються законно, що міська влада все погодила і тоді люди почали обурюватися діями мерії. Тут заради справедливості мусимо зауважити, що виконком не погодив того, про що прохала фірма-забудівник. Та цього людям не було кому сказати. Як повідомив нас помічник депутата обласної ради Олексія Балицького, представник виконкому все ж з’явився, але без жодних документів. Чиновниця сказала, що вона тільки три місяці працює на займаній посаді і всією інформацією з даного питання не володіє. Не прибув на зустріч і депутат-мажоритарник Ігор Пілько, зіславшись на зайнятість.

Свідомо опускаємо ті всі пікантні фрази, які лунали на адресу міської влади від розгніваних людей, серед яких – і матері з маленькими дітьми, і пенсіонери, і молоді чоловіки, і жінки середнього віку. Біля п’яти десятків людей так і не почули конкретних пояснень. Забудівник пояснив свою позицію, хоча і не підкріпив її жодним документом. А чесна влада рада, що 30 жовтня минулого року їй повірили на чесне слово, тож вирішила, що щось роз’яснювати мешканцям не має сенсу. Це як мінімум виглядає дивно, адже інтереси людей відстоював стосовно цього питання депутата облради від «Фронту змін» Петро Іванишин. Він не розірветься, а допомогти йому 25 серпня зі сторони «команди однодумців» бажаючих не виявилося.

Також читайте

Tags: , , , ,
 • Михайло

  Лісову пісню кришує Шумин з міськради! Знаю, що навіть його жінка там робила кимось, як та будова велася. Сам чув як він там тих жуліків вигорожував

 • Левко

  Подивився відеоролик. Якщо те що повідомив представник будівельників правда, то прокурор м. Трускавця має належно відреагувати так як бездіяльністю чиновників міської ради (які не розглянули у місячний термін клопотання будівельників про проведення робіт) громаді заподіяна шкода. А це якщо не кримінальний злочин то корупційне діяння. І мені як мешканцю цікаво хто з посадовців у цьому винен.

 • Левко

  Ворон ворону око не виклює.

 • Грабовський

  “Не прибув на зустріч і депутат-мажоритарник Ігор Пілько, зіславшись на зайнятість.”
  Депутат Ігор Пілько прийшов трішки пізніше, (дивимся на відео 5:49)

 • Захов
 • Володя

  Вони і так наберуть,тих людей які їх зрадять і професіоналізму їх не навчать…!

 • Петро літописець

  міський голова немає часу реагувати, зайнятий іншими важливими справами – ротацією кадрів, ну ніяк разом з своїм гуманітарним заступником не можуть знайти місця для одного заввідділу, на чиє місце важе фактично призначили людину

 • Оксана

  Така сама ситуація склалася і на вулиці Івасюка,7. Самозахоплення землі і незаконне будівництво ПП “Роко”, без будь-яких дозволів.

 • Трускавчанин

  Згадаймо слова Великого Кобзаря:
  “Докотилась Україна
  До самого краю,
  Свої діти гірше ляха
  Її розпинають”

 • sofia

  Мовчить, бо займається в той же час, тим самим…

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеАТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)Запрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів” (0)Потрібен масажист (0)

 • АТБ запрошує на роботу
  06.08.2018 | 11:01

  Національна мережа продуктових магазинів АТБ запрошує на роботу в м. Трускавець: - продавця-консультанта – 6100 грн/міс, - охоронника – 6300 грн/міс, - молодшого приймальника товарів (вантажника) – 6300 грн/міс, - помічника продавця-консультанта (прибиральницю) – 5300 грн/міс. Зазначено орієнтовний рівень доходу в місяць. Звертатись за тел. 068-861-16-64, 050-385-01-47. Також читайтеЗапрошуємо косметолога та масажиста (0)Запрошуємо на роботу [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви