Вони забирають у вас Україну — поверніть її собі. Місцеві вибори — це перший крок до завершення влади Януковича.

By  | 24.10.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

“31 жовтня — місцеві вибори. На них ви визначаєте тих людей — депутатів та мерів, які своїм голосуванням будуть встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги, стягувати місцеві податки, приватизовувати вашу землю та власність громади.

Ваш вибір безпосередньо вплине на ваш родинний бюджет і повсякденне життя.

Не опускайте рук. За себе треба боротися.

Ваш голос, відданий за Партію регіонів, Народну партію Литвина, «Сильну Україну» (С. Тігіпко), Комуністичну та інші партії Віктора Януковича, означатиме вашу особисту згоду на дії влади: на подальше зростання цін на газ і тарифів, на збільшення пенсійного віку, на гіперінфляцію, на руйнування нашої української ідентичності, мови та історії, нашого суверенітету.

Якщо ви своїм голосуванням «проти» покажете, що така політика не сприймається — то влада не ризикне все це продовжувати.

Але якщо ви поставите в бюлетені галочку «за» провладні партії — вважайте, що ви поставили свій підпис і свою печатку під їхньою руйнівною політикою, тобто дали на неї згоду. Вони зрозуміють, що треба продовжувати в такому ж дусі.

На цих виборах влада зробила все, щоб максимально заплутати людей. Саме для плутанини крім партійних списків на дільницях вам видадуть ще й списки кандидатів на мажоритарних округах. Крім того, ви обиратимете й мерів.

Будьте уважні. Біля кожного прізвища буде зазначено, від якої партії він висувається. Не зважайте на подарунки та обіцянки, якими вас будуть задобрювати мажоритарні кандидати та кандидати в мери. Якщо вони представляють провладні партії — за них не можна голосувати. Бо на наступний день після виборів вони разом з центральною владою почнуть забирати у вас останнє вже на місцевому рівні.

Ще одне нововведення на цих виборах полягає в тому, що Янукович законом заборонив участь у них Блоку Юлії Тимошенко. Тому ми йдемо на вибори як партія «Батьківщина».

Звичайно, я закликаю голосувати за мою команду — партію «Батьківщина» та її кандидатів. Якщо ні, то оберіть іншу політичну силу, яка сьогодні працює в реальній, а не в кишеньковій та замовній опозиції.

Не вірте, ніби ви ні на що не впливаєте. Вибори — той момент, коли влада — уваших руках, і ви розпоряджаєтесь нею, а не вона вами.

Місцеві вибори — це перший крок до завершення влади Януковича.

Вони забирають у вас Україну — поверніть її собі”.

Юлія Тимошенко

Також читайте

Tags:
 • Грабовський

  До Трас on 06.11.2010 at 17:41
  Цієї гидоти понакидувано по всіх сайтах.. Напевно тут просвічується не московська рука?

  Google “Сегодня нада прекратить вкладывать деньги в западне регионы Украины, Основной принцип самодостаточности должен быть основой этого региона”

  Якийсь бовдур на кшталт табацюри ляпнув, а інший “розумник” розповсюджує ці бздури

  Адміне, будь-ласка, викидуй провокаційні повідомлення такого змісту

 • Микола

  Євгена Юник,це ще гірший регіонал ніж Грицак,за ним ЗАТ стоїть,а за ЗАТом Донецьк! Схаменіться!!!!

 • Ярослав

  На місцевих виборах треба голосувати за об’єднання демократичних сил! Ні в якому разі не можна допустити, щоб до влади прийшли регіонали!!!
  Голосуймо за Євгена Юника!!!

 • Чикотило

  Ті хто продав свій голос попадуть на гроші.
  Коли чоловік піде віддавати бюлетень чи фото та получати решту грошей, на нього будуть чекати люди які будуть називатись з міліції чи СБУ. Страшачи ув’язненням від 3 до 7 років вони будуть вимагати 100$

 • Мирон

  Знаєте,дуже не хочеться щоб в нас повторилась Югославія…,дуже не хочеться! Щоб бандерівець мочив донецького,донецький – галицького,і.т.д. Але я попереджую,якщо ми не приберемо цю українофобську нечисть у владі-добра не буде.

 • sofia

  лекторат і електорат – різні речі (для не думаючих)…

 • Віктор і я

  Найбільший ворог для Партії регіонів – це Сильна Україна, бо там той самий лекторат (для думаючих).

 • sofia

  А сателітів ПР – сильна україна, жінки за майбутнє, відродження, залишимо ? …

  А ще є безпартійні українофоби, як той Бойко що на знимці …

 • Грабовський

  Admin,
  Гарна та смілива стаття, актуальна!

  По темі:
  http://www.tyahnybok.info/diyalnist/novyny/017289/
  http://www.tyahnybok.info/diyalnist/novyny/017327/

 • Віктор і я

  Менше б крала і псіхувала, через її політичний грип діти місяць в школу не ходили….

 • Мама

  [img]http://img.blogs.pravda.com.ua/images/doc/e/c/ec3c4-karykatura.jpg[/img][float=center]

 • Мама

  Поки для Левка несли грамоти кубки діти, в одних футболочках чекали пів години, щоб він перед камерами їх повручав.

 • admin

  Мій похресник після Їхніх змагань вже який день температурить. Невже вчителі не бачили що зимно. Шкода наших вчителів які знаходяться в повній залежності від … так би мовити Жінок за Майбутнє

 • Iryna

  Заради піару Глицак загнав до лікарні масу учнів Трускавецьких шкіл.
  З 13 по 15 жовтня в Спортовці проводився захід Старт до олімпу, в холодному спортзалі. Навіть на знимках видно ( сайт Спортовця http://www.sportovets.com.ua/galereya-3759.html#IceGallery )що дорослі кутаються в одяг а діти сині від холоду. І це все для того щоб пропіарити одну морду.Морда

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви