Вийшов туристичний путівник про Дрогобич

By  | 13.12.2016 | Filed under: Публікації

У дрогобицькому видавництві «Посвіт» вийшов туристичний путівник «Локальна мандрівка Дрогобичем» авторства молодого історика та краєзнавця з Дрогобича Олега Стецюка. Це перша книга-ластівка пана Олега, який нарешті впорядкував і видав хоча б частину того захоплюючого матеріалу, який він збирає вже не один рік і який час від часу появляється на Інтернет-сайті «Drohobyczer Zeitung».

Туристичний путівник «Локальна мандрівка Дрогобичем» є книгою обсягом 120 сторінок і складається схематично з двох розділів – «Трішки історії…» та «Мандрівка вулицями Дрогобича». Видання вийшло за фінансової підтримки власника кав’ярні-ресторації «Локаль на Панській» Романа Тимофіїва.

«Ще хочу подякувати своїм друзям та приятелям, які підтримували та вірили, що той марудний процес з 2014 року був вартий того результату – Вірі Сех, пані Галині Жубіль, Марії Головкевич, Ренаті Базилевій, Амету та Ділярі Бекіровим, Тетяні Думан, Адаму Хлопеку, Ігорю Чаві», – каже Олег Стецюк.

Частиною путівника стала цитата-спогад трагічно загиблого в автокатастрофі дрогобичанина Анатолія Тхора. Щиру подяку автор видання висловлює також видавництву «Посвіт», його власникам подружжю Андрієві та Ларисі Лесишиним, дизайнеру і фотографу Олегові Лазебному.

«Хочу подякувати і самому Дрогобичу, який надихав та надихає любити та знати про нього більше! настільки багате на цікаве на факти, події, людей місто, що його минуле зачаровує. – це місто, яке є собі власним маленьким феноменом, автентиком. І від нас залежить, чи ми його збережемо. Чесно кажучи, я не знаю про багато, я лише в процесі здобування тих знань. І дуже хочу, щоб кожен також в ньому перебував. Хотілося би, щоб і кожен мешканець Дрогобича став таким собі екскурсоводом, щоб зумів провести-показати місто, щоб розумів і знав цінність будинкам, які в більшості для більшості безликі на історію, а це веде до відсутності поваги, байдужості. І чим більше людей зрозуміє, побачить, то тим більше, надіюся, надіюся, цінуватимуть своє рідно місто. Надіюся, що і цей скромний путівник стане цікавою мандрівкою кожному, хто візьме його до рук», – каже Олег Стецюк.

Ми теж щиро радіємо разом з дрогобичанами, які отримали направду вартісне і потрібне видання, яке популяризуватиме це місто, перлину Галичини, та і весь Франковий край. Сподіваємося, що достойний путівник колись отримає і Трускавець, в якому, до речі, колись працював Олег Стецюк і мав дуже цікаві ідеї щодо промоції нашого курорту.

Дрогобич та Трускавець могли б заробляти більше грошей на туристах, яким є що показати і яких є чим здивувати. Так, для прикладу, в новому путівнику описано маршрут Дрогобичем (по 9 вулицях), в який включено 57 (!) цікавих туристичних об’єктів, які творять обличчя міста Котермака. А ще ж скільки легенд є, скільки колоритних бувальщин, цікавинок, цитат про наш край, скільки всього можуть розповісти в музеях…

Путівник «Локальна мандрівка Дрогобичем» можна придбати в ресторації «Локаль на Панській» (Дрогобич, вул. Шевченка, 15).

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Футбольна школа проводить набір дітей
  20.02.2019 | 10:00

  Футбольна школа “КМС” (м. Трускавець) проводить відбір дітей 2006-2007 р. н. Кількість дітей обмежена (16-18 чол.). Тренери з ліцензіями, індивідуальний підхід до кожної дитини, участь в якісних футбольних турнірах як в Україні, так і за кордоном, можливість переглядів дітей фахівцями з топових клубів України та Європи. Тел.: 096-064-71-97, 068-292-01-04. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде [...]

 • ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
  18.02.2019 | 12:33

  З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України. Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору. Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви