З проблемою водопостачання Дрогобич стукає у двері найвищих державних чиновників

By  | 16.04.2015 | Filed under: Новини

Сьогодні, 16 квітня, в. о міського голови Дрогобича Тарас Метик підписав листи-звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра енергетика та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, Народного депутата України Богдана Матківського, голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови Львівської обласної ради Петра Колодія. У цих зверненнях нинішній керманич Дрогобича розкриває перед чиновниками обласного та державного рівня усю критичність ситуації з водопостачанням, що склалася у Дрогобичі і набула регіонального масштабу. Зокрема, йдеться про те, що нині без водопостачання залишається частина Дрогобича, увесь Стебник, Трускавець та 13 сіл Дрогобицького району.

Такі заходи ПАТ «Львівобленерго», зазначає у зверненні Тарас Метик, провокують соціальне обурення та назрівання бунту, що може призвести до радикальних дій громадськості.

«Найбільшим споживачем нашого підприємства є ТзОВ «Трускавецьводоканал», заборгованість якого станом на 16.04.2015р. сягає 8,9 млн. грн. Громадськість Дрогобича вимагає відімкнути підприємство Трускавецького водоканалу від подачі води, оскільки своєю діяльністю його керівники не виявляють зацікавленості у розв’язанні цієї проблеми» – цитуємо звернення.

Разом з тим в.о. міського голови Дрогобича подає своє бачення розв’язання цієї проблеми: «У зв’язку з тим, що з 01.05.2015р. згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №876 від 26.03.2015 на підприємстві будуть чинні нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які нададуть можливість отримати дохід для погашення поточних платежів та боргу.

Враховуючи, що кошти будуть надходити у червні 2015 року, наше підприємство готове на розтермінування погашення заборгованості у розмірі 2,4 млн. грн. згідно з таким графіком: червень 2015р. — 600 тис. грн.; липень 2015р. — 600 тис. грн.; серпень 2015р. — 600 тис. грн.; вересень 2015р. — 600 тис. грн.».

Тарас Метик закликав як керівництво області, так і держави негайно втрутитися у ситуацію і забезпечити нормальні умови життєдіяльності жителям Дрогобича та регіону.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви