З Трускавцем ознайомилися 95 журналістів з Республіки Польща

By  | 26.09.2018 | Filed under: Новини

У вівторок, 25 вересня, у Трускавці відбулася робоча зустріч влади міста та представників санаторно-курортних закладів з майже сотнею журналістів з Польщі. Працівники польських засобів масової інформації перебувають на Львівщині в межах інфо-туру – 24 вересня вони знайомилися зі Львовом, а 25 числа з Трускавцем.

У Трускавці зустріч проходила в Народному домі. Після вітального слова міського голови Андрія Кульчинського та презентації трьох відеороликів про Трускавець (загальний, про «Нафтусю» та про Торосевича «Я вам покажу весь Трускавець) свої заклади презентували представники «Ріксоса-Прикарпаття», «Міротелю», «Лісової пісні», «Шале Граалю», «Карпат». військового санаторію та інших оздоровниць. Менеджер ГКК «Карпати» Олег Рега представив відеоролик польською мовою про лікування та відпочинок в цій оздоровниці. Журналісти отримали інформаційні набори від управління розвитку міста (начальник Наталія Скибак) та мали можливість взяти друковану та відеопродукцію від конкретних оздоровчих закладів. Оскільки в цей же ж день поляки відбули до Львова, то вони не мали можливості ознайомитися з усіма великими оздоровницями, а відвідали тільки Міжнародну клініку відновного лікування проф. В. Козявкіна та дельфінарій «Оскар».

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви