Завершився Всеукраїнський тенісний турнір «Зимовий Трускавець»

By  | 17.02.2017 | Filed under: Публікації

З 13 по 17 лютого 2017 р. у м. Трускавець, в ігрових залах дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та санаторію «Карпати» відбувся ХV Всеукраїнський юнацький турнірі з тенісу «Зимовий Трускавець» серед юнаків і дівчат до 10 та до 14 років. Це традиційні змагання, які проводиться у нашому місті з 2002 року. Організатори турніру – Львівська обласна Федерація тенісу (президент ЛОФТ Ростислав Мельник), відділ у справах сім’ї, молоді і спорту (завідувач Роман Коваль) спільно з відділом освіти (завідувач Орест Лобик) Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець» (директор Любомир Мацькович).

Всього у змаганнях брали участь 55 юних тенісистів з 13 міст 8 областей України – Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Херсонської, Київської, Донецької та Львівської.

У особистій першості серед юнаків до 10 років переможцем турніру став вихованець ДЮСК «Спортовець» Риштий Павло – І місце (м. Трускавець), який за результатами поєдинків переміг своїх ровесників з Києва (Калабішка Максим – ІІ місце) та Мукачевого (Маслей Василь – ІІІ місце).

Серед дівчат до 10 років призерами турніру стали: І місце – Самсонова Анна (м. Львів), ІІ місце – Калита Олена (ДЮСК «Спортовець» м. Трускавець), ІІІ місце – Мураль Анастасія та Бугаєнко Анна м. Львів).

Серед дівчат до 14 років у фінальному поєдинку перемогу виборола Скорупська Анастасія (м. Львів), яка обіграла Граб Елен (м. Чернівці). Третє місце посіла Карп`як Вікторія (ДЮСК «Спортовець», м. Трускавець).

У парному розряді серед дівчат до 14 років І місце у пари Скорупська Анастасія (м. Львів) та Синєгрибова Софія (м. Нова Каховка), ІІ місце у активі вихованок Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Микитин Яни та Карп`як Вікторії.

Серед юнаків до 14 років золоту медаль та І місце виборов Янсон Даниїл (м. Львів), ІІ місце – Гуцул Амадей (м. Чернівці ), ІІІ місце – Поріцький Андрій (м. Львів).

На урочистому закритті змагань у ДЮСК «Спортовець» міський голова м. Трускавець Андрій Кульчинський привітав учасників змагань та побажав їм успіхів у спорті та олімпійських досягнень у майбутньому.

Усі призери змагань були нагороджені кубками, грамотами медалями та сувенірами з м. Трускавця. Нагородження проводили: міський голова м. Трускавець Андрій Кульчинський, завідувач відділу сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та головний суддя змагань, суддя національної категорії Анатолій Стасюк.

У заключному зверненні до учасників змагань директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович запросив усіх гравців Всеукраїнського тенісного турніру «Зимовий Трускавець» на літній Всеукраїнський тенісний турнір, присвячений 190 річниці місту курорту Трускавець.

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «Спортовець» з навчально-виховної роботи

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

Архіви