Заява 24-ої механізованої бригади (місто Яворів) ЧЕСТЬ МАЄМО!

By  | 22.10.2014 | Filed under: Публікації

Заява 24-ої механізованої бригади (місто Яворів)

ЧЕСТЬ МАЄМО!

Сьогодні ми, воїни 24 окремої механізованої бригади яка дислокується на Яворівщині змушені звернутись до Вас, шановна громадо Львівщини. Приводом цього, на жаль, є стаття, надрукована в газеті «ЕКСПРЕС» від 9-16 жовтня, в якій звучать образливі і принизливі для нас слова. Через кілька десятків боягузливих і байдужих до долі України військовозобов’язаних, проти яких були порушені кримінальні провадження, нас всіх обізвали зрадниками та боягузами. Можливо це сталося за браком інформації і автор не знав чим ми займалися останні шість місяців. Авжеж, ми не «піарились», не виставляли в соцмережі інформацію про свої досягнення, здобутки та втрати – на це не було часу. Ми просто мовчки виконували свою роботу – захищали нашу рідну Україну, на передовій. Тому ми вирішили трохи розповісти про себе.

Ще на початку березня кістяк нашої бригади на основі 1 механізованого батальйону вибув на схід України. Спочатку була Чернігівщина, Полтавщина, Сумщина – адже удару очікували з цього напрямку. В травні ми прибули до зони проведення антитерористичної операції. Завдяки вмілому керівництву командування (командира) бригади та злагодженим діям особового складу підрозділів ми успішно воювали на Донеччині: Красний Лиман, Ямпіль, Іллічівка, Крива Лука, взяття Сіверська, Миколаївки і Раю та Олександрівки через які велося постачання Слов’янська. На жаль, тут у нас були і перші втрати. Під селом Закотне героїчно загинули командир 1 механізованого батальйону підполковник Ігор Ляшенко, командир розвідувальної роти бригади капітан Степан Воробець та ще п’ять наших хлопців. Далі була Луганщина, взяття Лисичанська та рух на Луганськ.

В цей же час 2 механізований батальйон бригади, який був виведений з підпорядкування командування бригади і переданий в розпорядження керівника іншого сектору прикривав державний кордон на півдні Луганщини. Саме тут, на початку липня, біля села Зеленопілля трапилась ще одна трагедія – позиції наших військ підступно обстріляла російська артилерія зі своєї території, ми втратили більше двадцяти наших бойових товаришів і десятки поранених.

Але найзапекліші бої припали на долю 1 і 3 батальйонних тактичних груп нашої бригади в серпні місяці в районі міста Лутугіно, що на південний захід від Луганська. З початку серпня з боями були зайняті Лутугіно, Волнухіно, Георгіївна, Новосвітловка та Хрящувате.

20 серпня після масованих щоденних артилерійських обстрілів наших позицій регулярні російські війська (десантники із псковщини за підтримки своїх танків) пішли в атаку. Росіяни були зупинені та змушені тікати. Досягли цього не тільки кадрові військові але й військовозобов’язані, вистояли і дали гідну відсіч. Були й інші запеклі бої в яких наші вояки показали себе відважними бійцями. Але цей був першим прямим зіткненням з регулярною російською армією.

Можна ще багато чого розповідати і колись подвиги героїв стануть відомі громадськості. Проте зараз про інше – не потрібно через кілька десятків психологічно зламаних людей, які побували в пеклі війни і не встояли, ображати всіх воїнів прославленої бригади та при цьому бути посібниками ворога в цькуванні українського війська. Дуже просимо всіх охочих паплюжити честь і гідність наших товаришів, які загинули, які були поранені і які досі захищають Україну і її народ не розповсюджувати брехню і наклеп.

А якщо хтось сумнівається в наших словах запрошуємо приєднатися до нас в районі виконання завдань, побачити все на власні очі і відчути те, що відчували ми – від командира бригади до останнього солдата.

Заздалегідь вдячні за розуміння!

З повагою,

За дорученням всього особового складу комбати 24 окремої механізованої бригади:

Командир першого механізованого батальйону, майор Андрій Андріяш

Командир третього механізованого батальйону, підполковник Іван Статнік

Командир танкового батальйону, підполковник Олександр Ковтун

Командир штабного батальйону, підполковник Олександр Бойко

Командир батальйону матеріально-технічного забезпечення, майор Віктор Гончар

Командир зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, підполковник Юрій Бутко

Командир гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону,  майор Олег Козак

Командир реактивного дивізіону, майор Олег Файдюк

Отримано від:  Прес-служба Львівського обласного виборчого штабу

e-mail: batjkivshchyna.lviv.zmi@gmail.com

 

Також читайте

Tags:
 • від імені жінок

  Хлопці, ми гордимося вами. Тими,хто не побоявся, не втік за кордон, а із зброєю захищає нас від ворога.Хай там що говорять чи пишуть-правда на вашій стороні. І ви це повинні знати. Хай буде Бог із вами!Щасти вам!

 • Володимир

  Сьогодні 27.08.2015 року в мiстi Яврiв(24 бригада) о 0.30 ночi побили бійця з першого батальйону, Мельничука Едуарда якому завтра їхати в АТО

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Футбольна школа проводить набір дітей
  20.02.2019 | 10:00

  Футбольна школа “КМС” (м. Трускавець) проводить відбір дітей 2006-2007 р. н. Кількість дітей обмежена (16-18 чол.). Тренери з ліцензіями, індивідуальний підхід до кожної дитини, участь в якісних футбольних турнірах як в Україні, так і за кордоном, можливість переглядів дітей фахівцями з топових клубів України та Європи. Тел.: 096-064-71-97, 068-292-01-04. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде [...]

 • ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
  18.02.2019 | 12:33

  З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України. Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору. Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви