Заява Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини з приводу звіту міського голови Дрогобича Т. Кучми від 02.02.2017 р.

By  | 02.03.2017 | Filed under: Публікації

2 лютого 2017 року відбувся довгоочікуваний звіт Дрогобицького міського голови Тараса Кучми. В переповненому сесійному залі Дрогобицької міської ради, який вміщає півтори сотні людей, очільник міста звітував про виконану роботу у 2016 році.

Зазвичай звіти міського голови у попередні роки були відкритими для широкої громадськості і проходили у вихідний день у набагато більшому залі Народного дому, в якому вміщається близько шестисот осіб. Пояснення Тараса Кучми з різкою жестикуляцією, що в сесійному залі стаціонарно встановлені відеокамери для онлайн-трансляції звіту і кожен дрогобичанин може дивитися звіт та чути відповіді на запитання,– не витримують жодної критики, тому що в теперішній час стрім-репортаж можна вести будь звідки.

Час початку звіту о 17:30 був вибраний не випадково – для того, щоб працівники виконавчих органів міської ради, які працюють до 17:00, могли спокійно завершити роботу і бути присутніми у сесійному залі, адже їм, а також працівникам бюджетної сфери і комунальних підприємств було “рекомендовано” прийти на звіт голови, що й було зроблено. Тому багато бажаючих побувати на звіті мера не мали змоги потрапити до залу.

Завдяки оперативним відеозйомкам “Галицької Варти” дрогобичани побачили, що в залі знаходилися десятки молодих хлопців характерної зовнішності, багато з яких були з поза меж Дрогобича і які не могли пояснити чому вони проявили такий інтерес до звіту дрогобицького голови. Групи таких молодиків тепер мають чітку назву – ТІТУШКИ.

У ратуші знаходилося півтора десятка спецпризначенців із поліцейського загону “Львів”, тобто колишнього “Беркуту”. Окрім того, на підходах до міської ради в різних місцях стояли групки дорослих чоловіків, начебто з майбутньої “муніципальної варти”, які мали завдання не допускати в приміщення небажаних для влади громадських активістів. Так, зокрема, було вчинено супроти Л. Надкерничної, яку біля міської ради якийсь хуліган з харківським місцем реєстрації облив зеленкою і вона не була допущена в приміщення ратуші.

Координаційна рада Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини висловлює подив і жаль з приводу таких дій міської влади, які є недопустимими та неморальними. Використання владою тітушок і силовиків проти виборців вважаємо провокацією, спрямованою на підрив громадського порядку у Дрогобичі. Ці методи керівництва були властиві колишній владі Радзієвського і регіоналів Януковича проти якої повстав Євромайдан. Такі дії міської влади ведуть до дестабілізації громадсько-політичної ситуації в місті Дрогобичі та цілковито підривають авторитет влади.

Тому Координаційна рада вимагає від Дрогобицького міського голови Тараса Кучми протягом місяця провести відкритий і доступний для широкої громадськості міста звіт про роботу згідно чинного законодавства. Адже в Законі України “Про місцеве самоврядування в Україні” (ст. 42, ч.7) сказано: “міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.”

Прийнято на засіданні Координаційної ради БНДС Дрогобиччини 7 лютого 2017 року.

Голова Координаційної ради, депутат Дрогобицької міської ради Роман Курчик

Коментар громадського активіста, представника Руху «Чесно в Дрогобичі», члена Президії Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини Богдана Гринчишина: «Попри гарну візуальну картинку багато негативних подій та деталей, пов’язаних зі звітом, на жаль, залишилися за кадром. Як писали місцеві інтернет-сайти: “Було все: чудова гра, спецефекти, інтрига, оплески, вдячні статисти. Тільки от правди замало”.

Аудиторія під час звіту приблизно на 90% була спеціально підібрана. Невже “майданівець і безстрашний воїн АТО”, яким себе позиціонує Тарас Кучма, так налякався кількох громадських активісток, що вдався до безпрецедентних заходів власної безпеки? Невже міський голова Т. Кучма боїться відвертих запитань своїх виборців і відкритого діалогу з дрогобичанами? Хто саме порадив міському голові провести таким чином звіт?

На засіданні Координаційної ради 28.02.2017 було підтверджена вимога проведення нового/повторного звіту мера у Народному домі».

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Виїзний комп’ютерний майстер
  13.02.2018 | 02:36

  Вирішення будь-яких проблем з стаціонарним комп’ютером чи ноутбуком у Вас вдома та в зручний для Вас час. Виїзд здійснюється по м. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий. Досвідчений комп’ютерний майстер налаштує ваш ноутбук, планшет або комп’ютер, в Вашій присутності. Проведе профілактику, ремонт, діагностику комп’ютерної техніки, роботи операційної системи та програмного забезпечення, налаштує Internet. Проконсультує по ціні виявленої [...]

 • №80313 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  04.02.2018 | 16:06

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви